Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Zuchwała kradzież ładowarek

W nocy z dnia 22. na 23. listopada (środa/czwartek) skradziono z prywatnych posesji w Pniewie (gm. Okonek) dwie ładowarki teleskopowe. Prośba o pomoc w ustaleniu okoliczności i sprawców zdarzenia
Zuchwała kradzież ładowarek

O pomoc w poszukiwaniu sprawców tej bezczelnej kradzieży proszą właściciele ładowarek:

W nocy z dnia 22. na 23. listopada (środa/czwartek) skradziono w Pniewie (gm. Okonek) z prywatnych posesji 2. ładowarki teleskopowe marki MANITOU MLT 731 koloru czerwonego i NEW HOLLAND LM 5040 koloru niebieskiego. Wszystkich, którzy mają jakieś informacje lub cokolwiek widzieli prosimy o pomoc. Nr telefonu 504 700 141 lub komenda policji w Złotowie - 997.

Jeżeli ktokolwiek wie, gdzie mogą być ładowarki lub wie cokolwiek na ten temat prosimy o kontakt pod nr tel 696 635 682. Gwarantowana nagroda pieniężna. Proszę również o kontakt osoby, które widziały jadące dwie ładowarki na drodze krajowej nr 11, między Podgajami a Okonkiem, w godzinach między 3 a 4 w nocy z 22 na 23 listopada 2017 r..

Za wskazanie miejsca postoju ładowarek nagroda pieniężna.

(jj)

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AldonaTreść komentarza: Temat wciąż aktualny, nawet bardziej niż wówczasData dodania komentarza: 16.09.2025, 22:39Źródło komentarza: Nikt nie wie, że jesteś psemAutor komentarza: kynologia klinicznaTreść komentarza: Mija 2,5 roku od wiekopomnego odkrycia Zbigniewa Noski o kompletnej niewiedzy świata, kto jest psem i czy na pewno rasowym. A redaktor z Białośliwia nie wie, czy nieznany pies mówi po rosyjsku.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 14:38Źródło komentarza: Nikt nie wie, że jesteś psemAutor komentarza: życie biesiadneTreść komentarza: Ja muszę przyznać, że lubię dziadka po wielkim imprezowaniu z wódką jako najważniejszym szczegółem ciągłego tankowania. Towarzysząca trzęsiączka kacowa jest superoska przy stymulacji, jakiej mam zaszczyt doświadczać, aż wydaję perlisty śmiech orgastyczny od którego skrzy się powietrze.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 10:19Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: coś wyjątkowegoTreść komentarza: Ho, ho, ho! Dzisiaj wstał z zapyziałymi oczkami od wódki o ósmej (08:01:41).Data dodania komentarza: 16.09.2025, 10:08Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: BanTreść komentarza: "Error 1006 Ray ID: 97fed658e9ab3bba • 2025-09-16 08:01:41 UTC Access denied". Na swoim portalu faktypilskie.pl Szalbierz wytrwale, zawzięcie przegrywa z Lemanem. Do tego sprowadza się sens istnienia dziennikarstwa gminnego z ambicjami do miastowości.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 10:06Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: żeby tak było!Treść komentarza: Ochlapus nie zwraca uwagi na żadne uwagi, przestrogi, połajanki. Jemu trzeba tylko flaszki pełnej. Żeby tak było, ze flaszka jest ciągle pełna. Przykładasz ryło i chlup, i chlup. A tu ciągle pełno, bez dna, jak w Kanie Galilejskiej.Data dodania komentarza: 15.09.2025, 15:07Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 21.
Reklama
Reklama