Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Przepustka do elity

CHODZIEŻ/ PIŁA Mateusz i Adrianna dwukrotnymi Mistrzami Polski klasy A!
Przepustka do elity

Ciężka praca procentuje. Mateusz Pawłowski i Adrianna Głowacka tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Iskra Piła z sukcesem zadebiutowali w nowym zestawieniu podczas Mistrzostw Polski Federacji Tańca Sportowego w klasach tanecznych, które odbyły się w Żukowie.

 

Dorobek taneczny Mateusza i Adrianny wzbogacił się o kolejnych siedem medalowych miejsc. Trenerami reprezentantów UKS Iskra Piła są Eliza Sabik i Artur Dąbrowski. Para w kategorii powyżej 15 lat klasa A, dwukrotnie stanęła na najwyższym podium uzyskując tytuł Mistrzów Polski zarówno w stylu latynoamerykańskim jak i stylu standard. Jednocześnie para taneczna otrzymała najwyższą mistrzowską międzynarodową klasę taneczną S w obu stylach tanecznych.

 

W Żukowie odbył się również turniej rangi Grand Prix Polski Ekstraklasa. Mateusz i Adrianna w kategorii Młodzież Starsza również stanęli na najwyższym podium w stylu standard oraz zajęli 4 miejsce w stylu latynoamerykańskim. Para taneczna wzięła również udział w grudniowych turniejach rangi Grand Prix Polski Ekstraklasa w Sierpcu oraz w Wejherowie.

 

I tak w Sierpcu Mateusz i Adrianna zatańczyli w dwóch kategoriach wiekowych i po raz kolejny stanęli na najwyższym podium. W kategorii Młodzież Starsza zdobyli 1 miejsce w stylu standard oraz 3 miejsce w stylu latynoamerykańskim. Natomiast w kategorii Dorośli 2 miejsce w stylu standard oraz półfinałowe 10 miejsce w stylu latynoamerykański. Również w Wejherowie Mateusz i Adrianna na podium. Podczas Finału Grand Prix Polski Ekstraklasa w kategorii Młodzież Starsza wytańczyli 3 miejsce w stylu latynoamerykański oraz miejsce 4 w stylu standard.

Pik



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama