Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Uncover Soloist – drugi koncert w Pile

Koncert 8 Pór Roku
Uncover Soloist – drugi koncert w Pile

Zapraszamy na koncert podczas 10. Pila Festival & Academy podczas którego wystąpi orkiestra Uncover Soloists pod dyrekcją Bartłomieja Nizioła. Orkiestra powstała z inicjatywy 26-letniego wirtuoza skrzypiec, pilanina Sebastiana Czai. Będzie to drugi koncert w Pile  w wykonaniu Uncover Soloists. Gościnnie z orkiestrą wystąpi Marcin Zdunik Cellist. Solistami będą Sławomira Wilga(skrzypce) oraz Sebastian Czaja (skrzypce).

Uncover Soloist to kameralna orkiestra smyczkowa, którą tworzą ją młodzi, najbardziej w kraju utalentowani soliści. Pochodzą z Warszawy, Poznania Katowic i Piły. Każdy z nich ma na swoim koncie wiele nagród, każdy występował z największymi orkiestrami na świecie.

- W Polsce jeszcze nie było takiego przedsięwzięcia, żeby stworzyć orkiestrę z młodych solistów – mówił Sebastian Czaja podczas konferencji zapowiadającej pierwszy koncert zespołu w Pile.

Orkiestra zagra 15 sierpnia – początek koncertu godz. 19.00 – w Sali Miejskiej przy ul. Dąbrowskiego 8.

 

Program:

 

Astor Piazzolla (1921-1992) Cztery pory roku w Buenos Aires SŁAWOMIRA WILGA, skrzypce

 

Max Richter (1966- ) - Recomposed By Max Richter: Vivaldi The Four Seasons

SEBASTIAN CZAJA, skrzypce

 

Bilety do kupienia w kasie Regionalne Centrum Kultury w Pile

* normalny - 40zł

* ulgowy - 10zł

 

Orkiestra Uncover Soloists wystąpi w składzie:

 

Bartlomiej Niziol - koncertmistrz

Celina Kotz - skrzypce

Kasia Górska - skrzypce

Julia Wrońska - skrzypce

Alek Daszkiewicz - skrzypce

Bartosz Skibiński - skrzypce

Anita Koźlak - skrzypce

Marta Grygier - skrzypce

Vladimir Paulen - altówka

Agnieszka Agnes Podłucka - altówka

Paweł Czarny - altówka

Marcin Zdunik - wiolonczela

Mada Keruzam - wiolonczela

Agata Nowak - wiolonczela

Klaudia Baca - kontrabas

Małgorzata Gruszczyńska - klawesyn

Maria Lewandowska - harfa

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama