Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Jacek Kierok- Andrzejkowa biesiada śląska w Ujściu

Koncert w stylu śląskim proponuje w tym roku z okazji Andrzejek Ujski Dom Kultury. Na scenie zaprezentuje się Jacek Kierok z zespołem ze swoimi śląskimi szlagierami. Zapraszamy! Czwartek, 29 listopada, sala UDK, godz. 18.00. Bilety- 20 zł. No nabycia od 15. 11. w biurze UDK. Ilość miejsc ograniczona.
Jacek Kierok- Andrzejkowa biesiada śląska w Ujściu

Gwiazda tegorocznych Andrzejek w Ujściu to duet małżeński tworzony przez Jolantę – wokalistkę i Jacka – wokalistkę, gitarzystę i akordeonistę. Jako Duet oficjalnie występują od kilku lat. Wcześniej Jacek występował solo.

Jacek Kierok z muzyką związany jest od dzieciństwa – wychowywał się w muzykalnej rodzinie (szczególnie duże uzdolnienia muzyczne przejawiał ojciec). Uczęszczał do Państwowej Szkoły Muzycznej w Bytomiu, gdzie uczył się wokalistyki, przygotowując się do Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, jak też ogniska muzycznego (gra na akordeonie). Dwukrotnie zwyciężył w Festiwalu Muzyki Religijnej w Świerklach, zajął też III miejsce na I Festiwalu Szlagierów w Zabrzu oraz w innych konkursach (źródło: śląskieprzeboje.pl).

Piosenki Jacka Kieroka utrzymane są w stylistyce szlagierowej oraz tanecznej, jak też muzyki greckiej oraz bałkańskiej.

Do największych przebojów artysty należą m.in.: Życie to wielka podróż, Tulipany z Amsterdamu, Dziś jest Oktoberfest, Dalmatynka, W aksamitnych płatkach róży, Babciu, dziadku dziękujemy, Małe serduszko z czekolady, Niech nastanie piękny czas.

Dyskografia:

  • Śląska Biesiada

  • Serduszka dwa Biesiadne

  • Jacek Kierok

  • Symfonia serca (2008)

  • Tulipany z Amsterdamu (2012)

  • Kocham Ciebie, kocham morze (2015)

  • Kolędy i pastorałki (2011)

  • Pieśni religijne 1

  • Pieśni religijne 2

  • Pieśni religijne 3

  • Pieśni religijne 4

  • Pieśni religijne 5

  • Pieśni religijne 6


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

olx 15.11.2018 19:45
kultura na miarę ujścia i jego włodarza

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama