Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Gala Operetkowo - Musicalowa „Przetańczyć całą noc...” na scenie UDK

Znacie taki szlagier operetkowy „Przetańczyć całą noc” z musicalu My Fair Lady? Z pewnością. A „Usta milczą dusza śpiewa” albo "Brunetki, blondynki…”? Nieobce są wam pewnie także inne sceniczne hity "Ja się boję sama spać", „Nie dokazuj miła nie dokazuj” czy Marsz Radecki. Słynne arie i duety z operetek i musicali oraz atrakcyjne pieśni neapolitańskie a także walce, tanga, marsze i wiele innych utworów mogli usłyszeć widzowie koncertu operetkowego "Przetańczyć całą noc", który miał miejsce w sobotni wieczór, 21 września na scenie Ujskiego Domu Kultury.
Gala Operetkowo - Musicalowa „Przetańczyć całą noc...”  na scenie UDK

Gwiazdą wieczoru był bydgoski Zespół Solistów ARTE CON BRIO. Tworzą go muzycy gwarantujący najwyższą jakość artystyczną, koncertujący na znaczących estradach Polski i Europy. Prezentują zróżnicowany repertuar i style muzyczne - od baroku do współczesności.

Na ujskiej scenie Bydgoscy Soliści Arte Con Brio zaprezentowali koncert operetkowy, "Przetańczyć całą noc". Wystąpili: Krystyna Prystasz - I skrzypce, Marcin Pawełczyk - II skrzypce, Mirosław Przybył - altówka (kierownik artystyczny), Agata Jarecka - wiolonczela, Natalia Łęt- sopran, Krzysztof zimny- tenor.

„Zespół Solistów ARTE CON BRIO” ma dużą publiczność, gdyż wykonuje słynne utwory klasyczne, kościelne, operowe, operetkowe, musicalowe, filmowe, jazzowych, rozrywkowe, często jest zapraszany na koncerty i festiwale muzyczne. Artyści zyskują wysokie noty nie tylko krytyków, także publiczności. Nie inaczej było na koncercie w Ujściu. Brawurowo wykonane słynne arie i duety z operetek i musicali oraz atrakcyjne pieśni neapolitańskie a także walce, tanga czy marsze dopełnione błyskotliwą konferansjerką zostały przyjęte przez ujską publiczność bardzo gorąco. Były owacje na stojąco i trzy bisy.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama