Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Tragedia pod Białośliwiem. Nie żyje 56-latek

56-letni mieszkaniec gminy Białośliwie zginął w wypadku, do którego doszło dziś rano na drodze pomiędzy Białośliwiem a Szamocinem. Początkowo nic nie wskazywało, że może dojść do tragedii, bo mężczyzna po upadku na skuterze wstał o własnych siłach i rozmawiał z obecnymi na miejscu policjantami.
Tragedia pod Białośliwiem. Nie żyje 56-latek

Jak wynika z relacji przedstawionej przez mł. asp. Jędrzeja Panglisza z Komendy Powiatowej Policji w Pile, około godziny 5 rano na drodze pomiędzy Białośliwiem a Szamocinem doszło do przewrócenia się skutera prowadzonego przez 56-letniego mężczyznę. 

-Po przyjeździe na miejsce policjantów mężczyzna był przytomny i kontaktowy. Na miejsce przybył też zespół ratownictwa medycznego i w trakcie udzielania pomocy medycznej mężczyzna stracił przytomność – wyjaśnia  mł. asp. Jędrzej Panglisz. 

Mimo podjętej próby reanimacji mężczyzny nie udało się reanimować. Policja na ten moment nie posiada informacji na temat udziału w zdarzeniu osób trzecich. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

usc 08.06.2021 12:01
szczęśliwie redaktor wydawca ma 58.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama