Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Już jest! Łobżenica ma kino

Urząd Miejski informuje, że dokonano uroczystego otwarcia „Kina za Rogiem Tęczy”.
Już jest! Łobżenica ma kino

Klimatyzowana sala kinowa. Pomieszczenie urządzone w ciepłym i kameralnym stylu. W środku 30 wygodnych foteli. Profesjonalne wyposażenie audiowizualne. Duży ekran, projektor o wysokiej rozdzielczości oraz nagłośnienie kreujące przestrzeń wokół widza zapewniającą niepowtarzalne, filmowe doznania. - Już dzisiaj zapraszamy Państwa na pierwsze filmowe wrażenia. Nasze Kino ma swoją stronę – po więcej informacji oraz repertuar zapraszamy na Facebook – mówi burmistrz Piotr Łosoś.

Inwestycja nosi nazwę: „Część 1: Małe kino społecznościowe szansą na rozwój zasobów kulturalnych województwa wielkopolskiego – rozwój zasobów kultury”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach programu Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 - Działanie 4.4 „Zachowanie, ochrona, promowanie i rozwój dziedzictwa naturalnego i kulturowego”, Poddziałanie 4.4.1 „Inwestycje w obszarze dziedzictwa kulturowego regionu”. Kwota dofinansowania to 150 000,00 zł.

W otwarciu kina uczestniczyli: Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski, Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Prezes Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej Tomasz Wiktor, Dyrektor Biura Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej Artur Krzysztofiak, Zastępca Burmistrza Łobżenicy Józef Lewandowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Łobżenicy Antoni Kapeja oraz Radni Rady Miejskiej w Łobżenicy, Skarbnik Gminy Łobżenica, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Łobżenicy Iwona Matejczyk-Obremska, Dyrektor Szkoły Podstawowej im KEN w Łobżenicy Aleksandra Baumann oraz zaproszeni goście.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama