Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Grzeg’Oskary’ 2023

W Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” uroczyście obchodzono Święto Patronki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile - Marii Grzegorzewskiej. Licznie zgromadzili się wychowankowie Ośrodka, kadra i osoby wspierające Ośrodek na co dzień. Uroczystość rozpoczęła się premierą spektaklu „Versus” Pilskiego Teatru Tańca. Wspaniałą galę zakończył bankiet. - To było wspaniale wydarzenie! - podsumowuje SOSW.
Grzeg’Oskary’ 2023
Grzeg’Oskara w kat. Debiut Roku otrzymał uczeń I klasy Kostek Judycki

Autor: Powiat Pilski

Źródło: www.powiat.pila.pl

Na uroczystej gali, która odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury ISKRA w Pile, wręczono statuetki Super Grzeg’Oskary licznym darczyńcom. Statuetka ta symbolizuje uśmiech i radość wszystkich wychowanków. To symbol podziękowania za wrażliwe i hojne serce. Super Grzeg'Oskara otrzymał m.in. Eligiusz Komarowski, starosta pilski, który objął wydarzenie Honorowym Patronatem. 

Jak co roku Grzeg’Oskary trafiły do uczniów, wyróżnionych w drodze plebiscytu w rożnych kategoriach np. „XD - najfajniejszy chłopak" czy „Gitówa- zawsze zadowolony”. - Ta nagroda stanowi pochwałę, wyróżnienie dla ucznia, zarówno ze strony nauczycieli jak i ze strony wychowanków. Statuetka symbolizuje nasz uśmiech, naszą radość i zrozumienie dla potrzeb dzieci - wyjaśnia SOSW. 

Grzeg’Oskara za debiut roku otrzymał uczeń I klasy Kostek Judycki, który uświetnił spotkanie swoim występem i muzyczną niespodzianką. Piosenkę zadedykował patronce placówki Marii Grzegorzewskiej i wszystkim mamom, które w tych dniach odchodziły swoje święto. 

Podziękowania i życzenia wielu kolejnych sukcesów złożył Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile. - Stanowicie piękną i zgraną rodzinę. To wspaniałe, że siebie doceniacie i szanujecie i macie tak wielu przyjaciół – mówił. 

Uroczystość uświetnił spektakl „Versus” w wykonaniu Pilskiego Teatru Tańca. Wspaniałą galę zakończono wspólnym poczęstunkiem. To było piękne wydarzenie, integrujące całą społeczność ośrodka. - Wszystkim dziękujemy za obecność! - mówiła Małgorzata Bazelak, dyrektor SOSW, witając przybyłych gości. 

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama