Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Czwarty „Skórkowaniec”, czyli biegowe wyzwanie

Już w najbliższą sobotę w Skórce odbędzie się kolejna już edycja biegu survivalowego „Skórkowaniec”. Choć lista startowa jest na chwilę obecną zamknięta, chętni do biegu będą mogli zapisać się w dniu startu.
Czwarty „Skórkowaniec”, czyli biegowe wyzwanie

Sołtys wsi Barbara Koper, która od samego początku była zaangażowana w organizację biegu, zachęca wszystkich do wzięcia udziału w sobotnim wyzwaniu. - Co prawda listę startową mamy już w dniu dzisiejszym zamkniętą, co jest zresztą zgodne z naszym regulaminem biegu, ale wszyscy, którzy zdecydują się na start w ostatniej chwili, będą mogli zapisać się tuż przed biegiem. Opłata startowa w tym dniu wyniesie 100 zł – mówi sołtys Barbara Koper.

A co już za parę dni czeka na zawodników? Siedmiokilometrowa trasa z licznymi przeszkodami o „groźnych” nazwach:  m.in. „Zemsta Leśnika”, „Wietnam”, „Porodówka”, „Łami-Główek”. Skórkowaniec jest bowiem połączeniem biegu przełajowego z pokonywaniem przeszkód o charakterze wytrzymałościowym, siłowym, sprawnościowym. Jest to także sprawdzenie wiedzy uczestnika. Bieg ten to przede wszystkim wyzwanie rzucone sprawności, sile, wytrzymałości i odporności psychicznej. A po biegu? Pamiątkowe medale, liczne nagrody, ciepły posiłek, słodkie przekąski, a przede wszystkim wspaniała, sportowa atmosfera.

Nad całością imprezy czuwa szereg osób. W organizację bowiem włączeni są członkowie Koła Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka oraz „panowie od zadań specjalnych”: Waldemar Koper i Michał Jaworski oraz Adam Koper, Sławomir Jerzak, Marek Guss, Jacek Szpakowicz i Kamil Szpakowicz. Partnerzy biegu to: Urząd Gminy i Miasta Krajenka oraz Krajeński Ośrodek Kultury. Start nastąpi o godzinie 9:00 na terenie miejscowego boiska. Odbiór pakietów startowych nie później niż 30 minut przed startem.

(amb)
 


 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama