Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Gasshuku - miasteczko karate

Tym razem w Dźwirzynie miał miejsce Letni Obóz Sportowy “Gasshuku”. W evencie Związku Sportowego World Shotokan Institute – Poland, wzięli udział zawodniczki i zawodnicy z Więcborka, Piły, Debrzna, Ujścia, Karsiboru, Człopy, Tuczna, Wałcza, Trzcianki i Czarnkowa.
Gasshuku  - miasteczko karate

Celem obozu było doskonalenia programu egzaminacyjnego oraz wprowadzenie nowego materiału szkoleniowego.

- Gasshuku oznacza “miasteczko karate”, dlatego wszystko na obozie było podporządkowane treningom, które prowadziło 6 szkoleniowców – tłumaczy Zbigniew Ruta. - W sumie podczas obozu odbyło się aż 36 jednostek treningowych na plaży i w hali sportowej które zakończone zostały egzaminami na kolejne stopnie uczniowskie – dodaje szefujący KKT w Wałczu.

Podczas obozu i realizacji jego programu nie zabrakło elementów związanych z wypoczynkiem. Było więc plażowanie, kąpiel w basenie, wspólne wyjście na lody, konkurs budowy zamków z piasku do którego w tym roku stanęła rekordowa ilość uczestników. Były także codzienne gry i zabawy na świeżym powietrzu: piłka nożna, siatkowa, koszykowa, badmington, ringo, itp.

Podczas deszczowych dni można było skorzystać z gier planszowych w świetlicy lub projekcji bajek.

  • Na zakończenie obozu odbyła się dyskoteka w której wspólnie bawiły się 3 pokolenia uczestników ! Obóz był zgłoszony do Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty i jak podkreśliła przeprowadzona podczas obozu kontrola wszystko było zorganizowane profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Niestety kolejny obóz dopiero za rok !

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama