W co sie bawić? Biblioteka zaprasza

  • 8.02.2018, 12:55
  • Anna Czapla-Furtacz
W co sie bawić?  Biblioteka zaprasza
7 lutego 2018 w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Marzeny Wodzińskiej – Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz dyrektorów jednostek podległych pod Urząd Marszałkowski w Poznaniu. Konferencja dotyczyła oferty kulturalno-edukacyjnej dla dzieci i młodzieży podczas zimowych ferii.

Biblioteki Pedagogiczne: w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile wraz ze swoimi filiami będą prowadziły różnorodne aktywności dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Oferta BP w Pile – www.bp.pila.pl. Podczas zajęć dzieci będą bawiły się słowem, wykorzystując wiersze, rymowanki, czy wyliczanki, ale również odkryją swoje talenty i możliwości w trakcie wcielania się w różne zawody. Nie zabraknie gier i zabaw edukacyjnych, również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Działania obejmują od aktywnego wypoczynku z książką, po papierowy teatrzyk Kamishibai, czy tajemnicze spotkania w muzeum. Zajęcia będą odbywać się w okresie całych ferii zimowych w godzinach dostosowanych do lokalnych potrzeb i są bezpłatne. ZAPRASZAMY

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe