„Szydercy” - odcinek 12.

  • 01.03.2018, 13:37 (aktualizacja 01.03.2018, 13:38)
  • Marek Barabasz
szydercy_odc_12.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (85)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pradwa boli
pradwa boli 04.09.2019, 08:05
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
sjp
sjp 04.09.2019, 17:12
To jest klasyczny hejt, według definicji.
skansen Borne Sulinowo czeka
skansen Borne Sulinowo czeka 03.09.2019, 22:01
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."

Ten motyw powtarzany z uporem, mimo braku w nim treści, jest obliczony na nękanie i oczekiwanie, że ktoś w odpowiedzi zrobi błąd, który będzie mógł zostać podniesiony jako akt obrazy i zaniesiony na Aleję Powstańców Wielkopolskich 79.
Ludzie dożywający swoich pijanych lat do góry duupą nie są zdolni do wymyślenia czegoś bardziej subtelnego. To cieszy i powiększa zasób zbioru dziejów głupoty w Polsce.
pedał z marychą
pedał z marychą 03.09.2019, 22:25
Do tego manifestu o bolącej prawdzie pasuje finałowa przemowa horodniczego z Rewizora - Antona Antonowicza Skwoznik-Dmuchanowskiego: z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie!
Chestakow
Chestakow 04.09.2019, 15:13
By znaczyło o tym, że w GPS100 same pedały i trybady!
Prawda boli
Prawda boli 03.09.2019, 21:04
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
tak było i co dalej?
tak było i co dalej? 03.09.2019, 17:57
18 sierpnia 2013 roku na kąpielisku "Plaża Ty i Ja" w Tucznie powiat wałecki, Mariusz Szalbierz, Jerzy Utkin, Sebastian Cyranek, kierujący nieznaną grupą kamerzystów, nagrali staruszków sprzedających lody i wyroby miejscowej kuchni. Nagranie odbyło się z ukrycia, w konspiracji, potajemnie. Jeden z nich śmierdział marihuaną, drugi po prostu śmierdział. Trzeci otwarcie zarzygał kibel. Głównym specjalistą od kibli był od dawna Szalbierz, który wizytował kibel staruszków w Pile, kiedy ich nie było. Robota zlecona przez Wielkiego Smrodatora powiatowego zakończyła się filmem opublikowanym w internetowym kinie portalu dzienniknowy.pl. Portal ten niebawem upadł a następnie odnowił się w nowej szacie ale zupełnie goły jeśli idzie o przeszłą treść, w tym rzeczony przestępczy film. Co może portal pod redakcją Barabasza? Redaktory z wiochy na peryferiach mają specyficzną wymowę politologiczną. U nich wszystko jest poprzewracane. Wódka, tanie duupy, zbieranie butelek po piwie i gamet do terrarium, choroby odzwierzęce po wizytach w krzakach, a tam kozy, małolaty, butelki po tanich winach.
Hana Maciuchova
Hana Maciuchova 03.09.2019, 22:17
Redakcja z wiochy na peryferiach to nie jest "Nemocnice na kraji mesta" (po naszemu: Szpital na peryferiach). Ale fruwać pod sufitem jak gołębica naczelny z wydawcą potrafi. Jest to syndrom doktora Strosmajera.
prawda boli
prawda boli 03.09.2019, 12:27
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
LOC
LOC 03.09.2019, 10:28
Rodzina, czyjakolwiek jest, w tym przede wszystkim rodzina z wiochy na peryferiach, gdzie w chawirze mieszka około 12 ludzi plus koledzy i koleżanki pomiotów w celu podłączania się swoimi smartfonami do sieci wifi, niech krzyczy indywidualnie lub razem, nie w celu zakrzyczenia, ale dla afirmacji pedalstwa rodzinnego wielkiego redaktora malutkiej ulotki plotkarsko-burdelowej (w zdrobnieniu randkowej).
Wiadomo, że syfa można załapać również od duupy strony, czego wam życzy Liga Obrony Cnoty.
Za 20 zł można chyba kupić jointa marychy? Smacznego.
Prawda boli
Prawda boli 02.09.2019, 21:34
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
Napoleon z Folwarku zwierzęcego
Napoleon z Folwarku zwierzęcego 03.09.2019, 12:09
wieprze w ogóle nie są skłonne do bzykania, czy to pedalskiego, czy heteryckiego. one żyją krótko, nawet pewnie nie dochodząc do fazy dojrzałości do kopulacji, tym bardziej, że nie mają jaj. są hodowane do zabicia w fazie bekona, około 90 kilogramów. wieprz ma prawo do nazywania hejtem samej koncepcji hodowli na mięso. jest to hejt okrutny, samolubny. wieprze nie akceptują ani obcinania im jaj, ani zabijania. w tej sprawie najwyższy areopag wieprzy zwróci się do pani europoseł Spurek, aby włączyła się w akcję potępienia świniobicia.
nieznany
nieznany 03.09.2019, 12:22
Dobre....
doktor Śmierć
doktor Śmierć 02.09.2019, 20:33
Życzy się, żeby Lena i Max w przyszłości spotkały się z problematyką przestępczości narkotykowej jako użytkownicy amfy, koki, kraku, heroiny, kwasu, marychy, grzybków halucynogennych, butaprenu.
Flip i Flap
Flip i Flap 02.09.2019, 21:04
co to jest Lena i Max? Można to porównać do Jacek i Agatka, Ptyś i Balbina, czy Pat i Patachon?
enigma
enigma 03.09.2019, 21:43
Lena i Max - w skrócie LM.
Lena i Max
Lena i Max 02.09.2019, 19:41
Szalbierz korzystał z potajemnego nagrywania osób prywatnych, wykorzystał skradzione dzieło innego obywatela dla swoich celów w mediach, sam ukradł lub jako paser wykorzystał cudze zdjęcie z Nowego Jorku, fałszował świadomie dane dotyczące identyfikacji adresu IP, okradł obywatela z wolności i tożsamości. To jest model dziennikarstwa a la Śmiłowo-Białośliwie. Przechwalał się, że chlał z flaszek, których oddziaływanie na organizm wymagało następnie kontrakcji polegającej na odtruciu zaćmienia z użyciem soku grapefruitowego. Taki komunikat toksykologiczny podał do wiadomości publicznej z obrad Kolegium Redakcyjnego Tygodnika Nowego. I on chce kogoś naprawiać, nauczać, prostować, kiedy chleje w pracy?
LM
LM 02.09.2019, 19:31
"Czy Janusz Lemanowicz rozwieje nasze wątpliwości?
Pytania do pana w kominiarce
Podczas niedawnego protestu pod Komendą Powiatową Policji w Pile z grona pseudoekologów od Ireny Sienkiewicz najbardziej rzucał się w oczy mężczyzna w kominiarce i z numerem PESEL na piersi.
Janusza Lemanowicza, bo o niego tu chodzi, od dwóch lat wszędzie jest pełno. Jego żony również. Wystarczy, że padnie tylko nazwisko Stokłosa, a już małżonkowie – chełpiący się działaczami Ruchu przeciw Bezradności Społecznej przy Rzeczniku Praw Obywatelskich – pchają się przed kamery i do gazet, udając prawych i czystych jak łza.
Czy rzeczywiście są tak nieskazitelni?"

To jest wstęp - pełen miłości, zrozumienia, umiaru - do, możliwe, że najpodlejszego donosu jaki wydała polska sitwa dziennikarska. Zawiera zwykłe zmyślenia, kłamstwa, niedokładności dyskwalifikujące osobę uważającą się za dziennikarza.
Stokłosa był i jest w zainteresowaniu SEPZN, ponieważ jego działalność biznesowa i społeczna zasługuje na na uwagę ze względu na szkody czynione przez niego w środowisku: ziemia, woda, powietrze. A to smród, padlina i ścierwo poubojowe zakopane w ziemi zamiast utylizacji, co zatruwa ziemię i wody. Stokłosa nie jest wyróżnikiem do udawania czystości i prawości, kiedy zaśmieca świat i bije pasem parcianym obywatela "Tuczniaka".
Szalbierz ma sam dużo do zrobienia w swoim ogródku prawości i nieskazitelności, który jest pełen śmiecia moralnego, zła, złodziejstwa i fałszu ogłaszanych w przekaziorach.
Naszym zdaniem, żaden układ o cechach związku dwóch, czy większej ilości osób zespolonych w celu realizacji ich potrzeb seksualnych, jeżeli nie zawiera składnika przymusu i elementu nachalnej propagandy takiego stylu życia, nie może być komentowany, okrzykiwany, deprecjonowany przez osoby postronne, nie uczestniczące z braku okazji lub potrzeb w tym zakresie.
prawda boli
prawda boli 02.09.2019, 15:01
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
moralność inaczej
moralność inaczej 02.09.2019, 13:55
57-letni pijak ochlapus nie ukryje ryja umoczonego w nędznej wódce Jack Daniel's, córki lekkomyślnej i nieodpowiedzialnej bzykanej przez kochasia bo stary na saksach, żonki wracającej później z pracy, bo niekoniecznie leży jak małżonek do góry duupą, może przeciwnie, nieudanego synusia wielogenderowego mistrza brzydoty fizycznej i umysłowej. Nie ocenzuruje swoich dawnych barbarzyńskich tekstów, nie wymaże braku umiejętności posługiwania się arytmetyką na poziomie szkoły podstawowej, łażenia za wolnymi ludźmi, aby skontrolować, co mają w kiblu, spisywania i publikacji skrycie nagranych rozmów obywateli, chlania w pracy, w domu, na plaży, na ulicy.
prawda boli
prawda boli 02.09.2019, 10:33
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
stokłosa
stokłosa 01.09.2019, 22:27
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym padł.
.
goły pesel
goły pesel 01.09.2019, 15:58
Tradycyjnie ojciec pedała, Jonasz L., wy s- rał się serią w ciągu kilku minut - może ulżyło w dópie, ale we łbie nadal ma ciasno od hejtu. Egzemplarz bez szans na wyleczenie, tak jak karcerówa z klap-powieką
My z Gronem
My z Gronem 01.09.2019, 21:56
"goły pesel" od razu każe nam się odwołać do wielkiego, ormowsko-esbeckiego artykułu pod redakcją naczelną Mariusza Józefa Szalbierza. On to bowiem na łamach Tygodnika Nowego wystąpił do Jego Excelencji JWP, naszego idola z manifestem: "Czekamy więc na odpowiedź, Szanowny Panie z obnażonym PESELEM".
("Czy J. Lemanowicz rozwieje nasze wątpliwości?" Tygodnik Nowy).
Ten postulat wyłożony przez Mariusza Szalbierza, redaktora naczelnego jest wyrazem głupoty. Można się dziwić, że bydgoska szkoła wyższa wypuściła tak dennego absolwenta i dała mu dyplom, który można za Władysławem Bartoszewskim określić jako dyplomatołek.
Zapisana ksywa "goły pesel" stanowi przesłankę do uznania prawdopodobieństwa, że autor
plugawej wypowiedzi "goły pesel Dzisiaj, 15:58
Tradycyjnie ojciec pedała, Jonasz L., wy s- rał się serią w ciągu kilku minut - może ulżyło w dópie, ale we łbie nadal ma ciasno od hejtu. Egzemplarz bez szans na wyleczenie, tak jak karcerówa z klap-powieką" to po prostu Mariusz były naczelny a obecnie sztyft redakcyjny TN (Tani Nierząd). Byłoby korzystnie, gdyby autor tego medialnego grzmota, zamiast zajmować się lekkością czyjejś dópy, klap-powieczką, powąchał starą w kroku i spróbował odgadnąć po śledzikowym smrodku kto ją walił w pracy.

LOC Liga Obrony Cnoty
LOC Liga Obrony Cnoty 01.09.2019, 22:06
Rzeczywiście, artykuł w Tygodniku Nowym jest denny, przy niskich stanach i awarii kolektora. Taki tekst mogły opracować i opublikować umysły śmieciowe.
Dzisiaj, kiedy po 14 latach czyta się coś takiego, trudno uwierzyć, że to w ogóle mogło wyjść spod pióra dziennikarza i dopuszczone do druku przez naczelnego redaktora oraz właściciela i wydawcę.
To nawet nie jest hejt, to barbaria.
Precyzer
Precyzer 02.09.2019, 09:21
Barbaria, to dzikość, brak zasad.
nieznany
nieznany 01.09.2019, 22:14
Dobre. Znakomite
LM
LM 06.08.2019, 22:58
W 11:06 minucie raczą się sokiem jabłkowo-gruszkowym, który faktycznie wygląda na zacier 1410 z dodatkiem landrynek.
20 zł
20 zł 06.08.2019, 08:31
stary hejter wyrzygał się 4-krotnie w ciągu kilku minut, dyskutując sam ze sobą. Co na to psychiatra?
Charcice
Charcice 01.09.2019, 22:24
to tylko dobrze świadczy o inteligencji i sprawności umysłowej. a ten stary klekot z białośliwia miał czelność składać oświadczenia, że "jasio hejterek" potrzebuje wspomożenia w postaci bilomagu, czy bilobilu. "jasia hejterka" nie obchodzi, czy mariusz szalbierz dalej chla do zaćmienia flaszki, czy mu flaszątko w pijanym widzie wyleci z reklamówki na bruk ulicy, czy wydoi podłą whisky z kumplem w połowie drogi w ilości omal hurtowej. psychiatra jest potrzebny gumisiom, skacowanym opojom i ochlapusom, po prostu alkoholikom. każdy człowiek zasługuje na szacunek, a pijak tym bardziej, bo wyroby przemysłu spirytusowego są obłożone wieloma podatkami. i przy okazji, my mamy robotę.
nieznany
nieznany 01.09.2019, 22:27
Dobre... to jest bomba!
stary hejter
stary hejter 06.08.2019, 22:53
stary hejter raz bzyknął psychiatrycę. Łaziła potem za nim bez majtek i w końcu popadła w szaleństwo. Zamknęli ją na pół roku w psychiatryku. stary hejter zmienił miejsce zamieszkania, bo jemu nie dawała spokoju swoją bezmajtkową gotowością. W końcu wyjechała gdzieś na południe. Może do Lubina?
kumpela doktórka
kumpela doktórka 01.09.2019, 11:48
Faktycznie, w służbie zdrowia nazywano ją przez jakiś czas doktórką Rozkraczewską. Ciągle wspominała o tym hejterze, co ją tak wygrzmocił, że dopiero wtedy zrozumiała, po co jest ona na świecie.
ciekawa podfruwajka
ciekawa podfruwajka 01.09.2019, 11:50
Co na to mąż. Bo zakładam, że jednak była w związku?
znajoma znajomej
znajoma znajomej 01.09.2019, 11:53
Podobno mąż był nierobem i ukrytym gejem (po naszemu pedałem). Potrzebował parę złoty na flaszkę do zaćmienia i w kurs do miejsc, gdzie się spodziewał znaleźć duupę gotową na przyjęcie porcji żyjątek.
;)
;) 26.11.2018, 21:44
Co wymagać od nowego Jacka, jak mu odbyt od turasa klaska
Sobieski Jan III
Sobieski Jan III 05.08.2019, 21:41
Przydałyby się jakieś szczegóły tego wydarzenia. turasy są wyjątkowo szczodrzy jeśli chodzi o odbyty, którymi się dzielą z innymi. Wtedy potrząsają nimi radośnie tak, że wydobywają się jakieś szumy, niemodulowane hałasy, które można określić jako oklaski. W ogóle turasy obdzielają wszystkich napotkanych nie tylko odbytami ale cynaderkami, pęcherzami oraz świńskimi ryjami, bo oni są jak żydzi, nie mogą jeść wieprzowiny ze względów religijnych.
Okwiat Cannabi Sativa
Okwiat Cannabi Sativa 26.11.2018, 16:52
Szalbierz tu wygląda na skacowanego, ale może się mylę.
Strachliwość
Strachliwość 02.08.2019, 01:11
Nie sugerujemy akoby się naćpał Marychy, bo jego stara ma inaczej na imię. Ale nie wiemy jak.Jakkolwiek by miała na imię, musi być straszne.
Osservatore pijano
Osservatore pijano 16.03.2019, 23:08
On może nie być jeszcze skacowany. Może być in statu.
Kamil D.
Kamil D. 02.08.2019, 01:13
Każdemu wolno wychlać.
probierz trzeźwości
probierz trzeźwości 02.08.2019, 01:17
Jeśli można prowadzić Kolegium Redakcyjne pod wpływem flaszki zaćmiewającej umysł, to młodszy kolega po fachu dochodzi do konkluzji, że może jechać po spożyciu środków, których stężenie w organizmie podaje się w promilach, na przykład 2,6.
wódko, pozwól żyć
wódko, pozwól żyć 11.12.2018, 20:34
Oni obaj nie są skacowani, jeszcze nie są, bo to tak szybko nie idzie.
w pół drogi
w pół drogi 16.03.2019, 23:16
Mają problem z wypiciem z kartonika! A Dżekdaniel's trzy litry z gwinta, nie problem.
haha
haha 06.10.2018, 10:43
jachu, każdy sztych turasa w jaculę odczuwasz jako fater, prawda?
***
*** 16.03.2019, 23:13
W razie jak by jachu miał córkę, to należy uznać o tym, że by miała kochasie co jej by wylizywała vestibulum vaginae i wtykała penetrujący jęzor do głębi pracując nad odszyfrowaniem punktu G a paluchami by manipulowała przy clitoris. Wtedy fater by był wkuurwiony, że baba z babą.
radca genderowy
radca genderowy 03.08.2019, 22:46
Dopuszcza się w życiu lgbt, żeby manipulować paluchem nie przy clitoris. Można uczynić funkcję palucha ozorem jednocześnie z penetracją w kierunku punktu G. Wtykać należy raczej nawet dwa palce w tyłek kochanicy trybady i umajać ciuchy i szmaty na brązowo. Kobiety lubią brąz.
ordinarius
ordinarius 05.08.2019, 21:49
Zwyczajni ludzie nie interesują się szczegółami pożycia erotycznego układów jednopłciowych. Ale poważna rada "radcy genderowego" jest korzystna dla każdego, kto chce wiedzieć więcej o wszystkim.

Pozostałe