„Szydercy” - odcinek 12.

  • 01.03.2018, 13:37 (aktualizacja 01.03.2018, 13:38)
  • Marek Barabasz
szydercy_odc_12.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (103)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
psych
psych 07.11.2019, 08:49
leman wytrzymal jeden dzień, by się nie przyp...ć do Mariusza. Chory z nienawiści stary człowiek
prawda boli
prawda boli 07.11.2019, 08:21
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
odp
odp 07.11.2019, 07:32
Ciekawe, czy w rodzinie Janusza Lemanowicza znaleziono jakieś skuteczne rozwiązanie problemu zaspokojenia potrzeb wymagających aż konstrukcji wiatraka odbytowego z wałem osadczym. (…) Naszym zdaniem wiatrak z wałem osadczym mógłby spełniać wielopłciowo marzenia spragnionych uciech.
Zarząd Generalny FanClubów Jego Excelencji JWP Le Mana
Zarząd Generalny FanClubów Jego Excelencji JWP Le Mana 07.11.2019, 12:38
"odp 07.11.2019 , 07:32 Ciekawe, czy w rodzinie Janusza Lemanowicza znaleziono jakieś skuteczne rozwiązanie problemu zaspokojenia potrzeb wymagających aż konstrukcji wiatraka odbytowego z wałem osadczym. (…) Naszym zdaniem wiatrak z wałem osadczym mógłby spełniać wielopłciowo marzenia spragnionych uciech. ".
Zarząd Generalny FanClubów Jego Excelencji JWP Le Mana zebrany na nadzwyczajnym posiedzeniu zwrócił się do Idola o informację, czy idea konstrukcji odbytowego wału osadczego do realizacji homoseksualnych, czy heteroseksualnych pragnień erotycznych odtylcowych była przedmiotem poszukiwań w jego rodzinie.
W odpowiedzi e-mailem, bo Pan Janusz Lemanowicz jest za granicą, mamy oświadczenie, że w rodzinie zamieszkałej w Polsce, Francji, Stanach Zjednoczonych Ameryki (USA), Kanadzie, nikt nie ubiegał się ani nie zamawiał projektu konstrukcji i wykonania odbytowego wału osadczego z napędem wiatrakowym (wentylator, śmigło, turbina). Sam pomysł takiego urządzenia wskazuje na osoby o wielkich sempiternach i vaginach wyrąbanych do średnicy co najmniej piłki do siatkówki. Rodzina naszego Idola charakteryzuje się tyłkami niepokaźnymi, co może udokumentować zasób archiwalny Czarnego Barana Pikadora. Natomiast zdjęcie z 15 odcinka programu "Szydercy" przedstawiające Mariusza Szalbierza w pozycji półleżącej nie pozostawia wątpliwości, że ma on duupsko potężne, co sugeruje, że postulat konstrukcji odbytowego wiatraka z wałem osadczym skierowany do Janusza Lemanowicza- inżyniera specjalisty inżynierii chemicznej - miałby służyć przebywającemu czasowo w Norwegii redaktorowi ulotki faktypilskie.pl. Tę myśl potwierdza treść notatki urzędowej policji z przepytania Mariusza Szalbierza. Notatka zawiera stwierdzenie, że to z komputera o adresie IP 77.45.84.46, który jest zainstalowany w redakcji przy ulicy 4 Stycznia 72 w Białośliwiu wyszła suplika do Le Mana. W domu mieszczącym redakcję mieszka około 12 osób w tym 10 dorosłych. Jak zwykle redakcja nie proponowała żadnych warunków finansowych jakie byłaby gotowa zaoferować wykonawcy zamówienia.
Na marginesie dodamy, że na zdjęciu rodzinnym córki z mężem i przychówkiem z 17 marca 2015 roku nie można z pewnością ustalić, czy córeczka ma organ o właściwych parametrach do skorzystania z ewentualnego urządzenia. Jedynie widać, że jest to osoba z wielkim cycem.

syn k...y
syn k...y 07.11.2019, 14:38
s t a r y pp oo jj ee b
bara-bara
bara-bara 07.11.2019, 16:57
Tak podobno zwraca się Biedroń do Śmiszka
A jak pupa boli od rana, to było, że ho-ho.
errator
errator 07.11.2019, 19:12
Chodzi o braki w interpunkcji.
Powinno być: s t a r y. pp oo jj ee b!
Leman
Leman 11.10.2019, 21:36
Kończąc komentarze w temacie „Szydercy” można się pokusić o refleksje - porównanie ze światową muzyką. Panowie szydercy kojarzą się ze szmirowatością działalności gospodarczej sióstr Godlewskich.
prawda boli
prawda boli 02.10.2019, 21:41
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
IP 77.45.84.46
IP 77.45.84.46 03.10.2019, 11:26
Mariusz Szalbierz jako redaktor naczelny Tygodnika Nowego w latach 2004 - 2007 wysłał do Próchnowa ekipę GPS100 z poleceniem skrytego nagrania rozmowy trojga wolnych, prywatnych obywateli RP. Po tym przestępstwie Mariusz Szalbierz spisał z nośnika dźwięku całą rozmowę i opublikował tekst jako redaktor naczelny w Tygodniku Nowym. O tym akcie terroru pisał bezwstydnie do podsłuchanej osoby w korespondencji e-mail.
Mariusz Szalbierz w towarzystwie Jerzego Utkina brał udział w kilkutygodniowej akcji podglądania i skrytego filmowania staruszki sprzedającej na plaży w Tucznie lody na patyku i w rożku. Efekty tej roboty zaprezentował ludności w filmie w "telewizji internetowej dzienniknowy.pl". To przykład śmieciowego dziennikarstwa śledczego o tradycji ormowskiej.
Mariusz Szalbierz jako redaktor naczelny Tygodnika Nowego z bezczelną szczerością opisywał ekscesy picia flaszek w czasie obrad Kolegium Redakcyjnego. Skutkiem tego picia - jak sam donosił - były stany zaćmienia umysłu. Jest to przykład przestępstwa posilania się substancjami psychoaktywnymi w miejscu pracy mającej charakter medium oddziałującego na wielkie grupy obywateli.
O pedalstwie w rodzinie Mariusza Szalbierza nie piszemy, bo nic nie wiemy na temat pedalstwa w rodzinie Mariusza Szalbierza i nie obchodzi nas, czy w tej rodzinie Mariusza Szalbierza występują zboczenia seksualne i czy w związku z tym apel do lemana o zaprojektowanie wiatraka z wałem osadczym odbytowym dla zapewnienia uciech o charakterze homoseksualnym, który został sformułowany i wysłany z redakcji portalu faktypilskie.pl, należącego do rodziny Mariusza Szalbierza, jest wyrazem marzeń i pragnień członków rodziny Mariusza szalbierza.
 FC Le Mana "Milena"
FC Le Mana "Milena" 06.11.2019, 23:48
Ciekawe, czy w rodzinie Mariusza Szalbierza znaleziono jakieś skuteczne rozwiązanie problemu zaspokojenia potrzeb wymagających aż konstrukcji wiatraka odbytowego z wałem osadczym. Poza tym, skoro w dniu nadania orędzia do lemana Mariusz Szalbierz był nieobecny w Białośliwiu, bo był u rodziny w Norwegii, komu potrzebny był wiatrak z wałem osadczym do uciech homoseksualnych?
Ponieważ ZG FC FanClubów JE Pana Le Mana ma wykaz wszystkich domowników, podamy następnym razem ten dokument do publicznej wiadomości.Naszym zdaniem wiatrak z wałem osadczym mógłby spełniać wielopłciowo marzenia spragnionych uciech.
odbyt Jacka
odbyt Jacka 02.10.2019, 20:33
leman, stary spaślaku, kołku - przy Mariuszu jestem WIELKIM ZEREM! :)
LM
LM 02.10.2019, 21:00
Każdy odbyt, czy Jacka, czy Wacka, czy Mariusza, czy dupinka Maxa, myśli duupą, bo czym innym nie ma. I takie myśli gównniane podaje ludności do wierzenia. Mariusz jest organizmem zorganizowanym inaczej, inaczej sprawnym, dlatego ta opinia jest bez sensu. Nie można porównywać pojęć, zjawisk różnych klas. Dla przykładu, debile w telewizji podają czasem w pogodynce" spadło 10 cm deszczu na metr kwadratowy". Ciekawe, na który? Tak jest z lemanem i Mariuszem. Nie są z tego samego świata.
Mariusz, z tego, co widać, waży ze 104 kilo. A ile waży leman?
kompel Mariusza - menel spod sklepu
kompel Mariusza - menel spod sklepu 03.10.2019, 10:52
a jeszcze ile Mariusz posiada zwrostu?
terapeuta uzależnień
terapeuta uzależnień 02.10.2019, 21:05
Z tą wagą niekoniecznie, bo na przykład, kto wychla 1,5 litra wódki, jego średnia masa właściwa jest mniejsza niż u osoby nie upitej. My niczego nie sugerujemy.
pradwa boli
pradwa boli 04.09.2019, 08:05
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
sjp
sjp 04.09.2019, 17:12
To jest klasyczny hejt, według definicji.
skansen Borne Sulinowo czeka
skansen Borne Sulinowo czeka 03.09.2019, 22:01
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."

Ten motyw powtarzany z uporem, mimo braku w nim treści, jest obliczony na nękanie i oczekiwanie, że ktoś w odpowiedzi zrobi błąd, który będzie mógł zostać podniesiony jako akt obrazy i zaniesiony na Aleję Powstańców Wielkopolskich 79.
Ludzie dożywający swoich pijanych lat do góry duupą nie są zdolni do wymyślenia czegoś bardziej subtelnego. To cieszy i powiększa zasób zbioru dziejów głupoty w Polsce.
O kołku w płocie
O kołku w płocie 02.10.2019, 20:15
Prekursorem tego, co się dzieje na tym forum antytolerancyjnego hejtu, jest Mariusz Józef Szalbierz. Publikował w roku 2006 podłe artykuły w Tygodniku Nowym, organie prasowym Stokłosy. Następnie, po usunięciu go z redakcji, co on propagował ludowi jako wyemancypowanie się od zależności - hłehłehłehłe -utworzył swój organ, faktypilskie.pl w postaci nikomu nie potrzebnej ulotki i portalu internetowego. Tam jako totumfacki starego Ojca Chrzestnego dalej robi wredną, brudną robotę szukając po świecie pederastów, jak by w domu nie miał co szukać w dziedzinie genderu. Brutalne, dzikie wypowiedzi Szalbierza od 2013 roku wtrącają się w prywatne życie ludzi niewygodnych dla jego guru, Stokłosy. Jeśli opuskwiany obywatel jest obdarowywany takimi przymiotami jak właściwości kameleona, to Szalbierz wygląda na kołek w płocie, do którego sam się przywiązał i jest za to wdzięczny swojemu panu. Jako wielbiciel prymitywnej muzyki murzyńskiej sam ulega stałemu sprymitywizowaniuMisja dziennikarska polega na czym innym, niż szukanie, przewąchiwanie w domu prywatnych ludzi, bezkarne pomawianie o kurrewstwo dawno zmarłych osób. Jest to gangrena utrupiająca zawód dziennikarza.
pedał z marychą
pedał z marychą 03.09.2019, 22:25
Do tego manifestu o bolącej prawdzie pasuje finałowa przemowa horodniczego z Rewizora - Antona Antonowicza Skwoznik-Dmuchanowskiego: z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie!
Chestakow
Chestakow 04.09.2019, 15:13
By znaczyło o tym, że w GPS100 same pedały i trybady!
Elvis żyje
Elvis żyje 26.09.2019, 19:14
Niekorzystnym stanem jest to, że wirus hiv tak powoli działa. Powinien moim zdaniem być jak grypa, ale bez możliwości zahamowania namnażania się. I wtedy nie byłoby wielu gnomów, trolli i innych nienawistników. Wyzdychały by całe chawiry w wielu miejscach, wiochach na peryferiach i problem mieszkaniowy by się rozwiązał sam. Trzy dni, pierdut i koniec bajki. I wakaty w redakcjach.
Prawda boli
Prawda boli 03.09.2019, 21:04
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
tak było i co dalej?
tak było i co dalej? 03.09.2019, 17:57
18 sierpnia 2013 roku na kąpielisku "Plaża Ty i Ja" w Tucznie powiat wałecki, Mariusz Szalbierz, Jerzy Utkin, Sebastian Cyranek, kierujący nieznaną grupą kamerzystów, nagrali staruszków sprzedających lody i wyroby miejscowej kuchni. Nagranie odbyło się z ukrycia, w konspiracji, potajemnie. Jeden z nich śmierdział marihuaną, drugi po prostu śmierdział. Trzeci otwarcie zarzygał kibel. Głównym specjalistą od kibli był od dawna Szalbierz, który wizytował kibel staruszków w Pile, kiedy ich nie było. Robota zlecona przez Wielkiego Smrodatora powiatowego zakończyła się filmem opublikowanym w internetowym kinie portalu dzienniknowy.pl. Portal ten niebawem upadł a następnie odnowił się w nowej szacie ale zupełnie goły jeśli idzie o przeszłą treść, w tym rzeczony przestępczy film. Co może portal pod redakcją Barabasza? Redaktory z wiochy na peryferiach mają specyficzną wymowę politologiczną. U nich wszystko jest poprzewracane. Wódka, tanie duupy, zbieranie butelek po piwie i gamet do terrarium, choroby odzwierzęce po wizytach w krzakach, a tam kozy, małolaty, butelki po tanich winach.
Hana Maciuchova
Hana Maciuchova 03.09.2019, 22:17
Redakcja z wiochy na peryferiach to nie jest "Nemocnice na kraji mesta" (po naszemu: Szpital na peryferiach). Ale fruwać pod sufitem jak gołębica naczelny z wydawcą potrafi. Jest to syndrom doktora Strosmajera.
prawda boli
prawda boli 03.09.2019, 12:27
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
LOC
LOC 03.09.2019, 10:28
Rodzina, czyjakolwiek jest, w tym przede wszystkim rodzina z wiochy na peryferiach, gdzie w chawirze mieszka około 12 ludzi plus koledzy i koleżanki pomiotów w celu podłączania się swoimi smartfonami do sieci wifi, niech krzyczy indywidualnie lub razem, nie w celu zakrzyczenia, ale dla afirmacji pedalstwa rodzinnego wielkiego redaktora malutkiej ulotki plotkarsko-burdelowej (w zdrobnieniu randkowej).
Wiadomo, że syfa można załapać również od duupy strony, czego wam życzy Liga Obrony Cnoty.
Za 20 zł można chyba kupić jointa marychy? Smacznego.
LOC
LOC 26.09.2019, 19:16
Niekorzystnym stanem jest to, że wirus hiv tak powoli działa. Powinien moim zdaniem być jak grypa, ale bez możliwości zahamowania namnażania się. I wtedy nie byłoby wielu gnomów, trolli i innych nienawistników. Wyzdychały by całe chawiry w wielu miejscach, wiochach na peryferiach i problem mieszkaniowy by się rozwiązał sam. Trzy dni, pierdut i koniec bajki.
Prawda boli
Prawda boli 02.09.2019, 21:34
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
Napoleon z Folwarku zwierzęcego
Napoleon z Folwarku zwierzęcego 03.09.2019, 12:09
wieprze w ogóle nie są skłonne do bzykania, czy to pedalskiego, czy heteryckiego. one żyją krótko, nawet pewnie nie dochodząc do fazy dojrzałości do kopulacji, tym bardziej, że nie mają jaj. są hodowane do zabicia w fazie bekona, około 90 kilogramów. wieprz ma prawo do nazywania hejtem samej koncepcji hodowli na mięso. jest to hejt okrutny, samolubny. wieprze nie akceptują ani obcinania im jaj, ani zabijania. w tej sprawie najwyższy areopag wieprzy zwróci się do pani europoseł Spurek, aby włączyła się w akcję potępienia świniobicia.
nieznany
nieznany 03.09.2019, 12:22
Dobre....
doktor Śmierć
doktor Śmierć 02.09.2019, 20:33
Życzy się, żeby Lena i Max w przyszłości spotkały się z problematyką przestępczości narkotykowej jako użytkownicy amfy, koki, kraku, heroiny, kwasu, marychy, grzybków halucynogennych, butaprenu.
Flip i Flap
Flip i Flap 02.09.2019, 21:04
co to jest Lena i Max? Można to porównać do Jacek i Agatka, Ptyś i Balbina, czy Pat i Patachon?
enigma
enigma 03.09.2019, 21:43
Lena i Max - w skrócie LM.
Lena i Max
Lena i Max 02.09.2019, 19:41
Szalbierz korzystał z potajemnego nagrywania osób prywatnych, wykorzystał skradzione dzieło innego obywatela dla swoich celów w mediach, sam ukradł lub jako paser wykorzystał cudze zdjęcie z Nowego Jorku, fałszował świadomie dane dotyczące identyfikacji adresu IP, okradł obywatela z wolności i tożsamości. To jest model dziennikarstwa a la Śmiłowo-Białośliwie. Przechwalał się, że chlał z flaszek, których oddziaływanie na organizm wymagało następnie kontrakcji polegającej na odtruciu zaćmienia z użyciem soku grapefruitowego. Taki komunikat toksykologiczny podał do wiadomości publicznej z obrad Kolegium Redakcyjnego Tygodnika Nowego. I on chce kogoś naprawiać, nauczać, prostować, kiedy chleje w pracy?
LM
LM 02.09.2019, 19:31
"Czy Janusz Lemanowicz rozwieje nasze wątpliwości?
Pytania do pana w kominiarce
Podczas niedawnego protestu pod Komendą Powiatową Policji w Pile z grona pseudoekologów od Ireny Sienkiewicz najbardziej rzucał się w oczy mężczyzna w kominiarce i z numerem PESEL na piersi.
Janusza Lemanowicza, bo o niego tu chodzi, od dwóch lat wszędzie jest pełno. Jego żony również. Wystarczy, że padnie tylko nazwisko Stokłosa, a już małżonkowie – chełpiący się działaczami Ruchu przeciw Bezradności Społecznej przy Rzeczniku Praw Obywatelskich – pchają się przed kamery i do gazet, udając prawych i czystych jak łza.
Czy rzeczywiście są tak nieskazitelni?"

To jest wstęp - pełen miłości, zrozumienia, umiaru - do, możliwe, że najpodlejszego donosu jaki wydała polska sitwa dziennikarska. Zawiera zwykłe zmyślenia, kłamstwa, niedokładności dyskwalifikujące osobę uważającą się za dziennikarza.
Stokłosa był i jest w zainteresowaniu SEPZN, ponieważ jego działalność biznesowa i społeczna zasługuje na na uwagę ze względu na szkody czynione przez niego w środowisku: ziemia, woda, powietrze. A to smród, padlina i ścierwo poubojowe zakopane w ziemi zamiast utylizacji, co zatruwa ziemię i wody. Stokłosa nie jest wyróżnikiem do udawania czystości i prawości, kiedy zaśmieca świat i bije pasem parcianym obywatela "Tuczniaka".
Szalbierz ma sam dużo do zrobienia w swoim ogródku prawości i nieskazitelności, który jest pełen śmiecia moralnego, zła, złodziejstwa i fałszu ogłaszanych w przekaziorach.
Naszym zdaniem, żaden układ o cechach związku dwóch, czy większej ilości osób zespolonych w celu realizacji ich potrzeb seksualnych, jeżeli nie zawiera składnika przymusu i elementu nachalnej propagandy takiego stylu życia, nie może być komentowany, okrzykiwany, deprecjonowany przez osoby postronne, nie uczestniczące z braku okazji lub potrzeb w tym zakresie.
prawda boli
prawda boli 02.09.2019, 15:01
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
moralność inaczej
moralność inaczej 02.09.2019, 13:55
57-letni pijak ochlapus nie ukryje ryja umoczonego w nędznej wódce Jack Daniel's, córki lekkomyślnej i nieodpowiedzialnej bzykanej przez kochasia bo stary na saksach, żonki wracającej później z pracy, bo niekoniecznie leży jak małżonek do góry duupą, może przeciwnie, nieudanego synusia wielogenderowego mistrza brzydoty fizycznej i umysłowej. Nie ocenzuruje swoich dawnych barbarzyńskich tekstów, nie wymaże braku umiejętności posługiwania się arytmetyką na poziomie szkoły podstawowej, łażenia za wolnymi ludźmi, aby skontrolować, co mają w kiblu, spisywania i publikacji skrycie nagranych rozmów obywateli, chlania w pracy, w domu, na plaży, na ulicy.
prawda boli
prawda boli 02.09.2019, 10:33
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
stokłosa
stokłosa 01.09.2019, 22:27
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym padł.
.

Pozostałe