Grupa KRUK rozszerza działalność w Pile

  • 10.04.2018, 09:36
  • Anna Czapla-Furtacz
Grupa KRUK rozszerza działalność w Pile
W kwietniu mija drugi rok obecności Grupy KRUK w Pile. Od początku działalności w tym mieście KRUK zwiększał liczbę zatrudnionych pracowników, angażował się społecznie i gwarantował stabilne zatrudnienie. Teraz rusza kolejna rekrutacja.

Pilska siedziba Grupy KRUK zaczynała swoją działalność w kwietniu 2016 roku z 80 pracownikami na pokładzie. Obecnie zatrudnia ich ponad stu i rozszerza swoją działalność. W ciągu tych dwóch lat KRUK mocno zaangażował się w życie lokalne Pilan. I tak między innymi w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie za sprawą współpracy KRUKa ze Stowarzyszeniem Krzewienia Edukacji Finansowej odbył się cykl zajęć dla uczniów z zakresu zarządzania osobistymi budżetami. W ubiegłym roku Grupa KRUK zorganizowała również bezpłatne konsultacje dla mieszkańców miasta i warsztaty dla osób zadłużonych. Pilanie mieli też możliwość sprawdzenia siebie w bazie danych ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A. należącego do Grupy. KRUK jest aktywnym i prężnie działającym pracodawcą w pilskim regionie.

Obecnie KRUK szuka 23 doradców klienta ds. zadłużenia. Wymagane jest m.in. średnie wykształcenie, ale przede wszystkim – chęć pracy z ludźmi i komunikatywność. Grupa KRUK oferuje w zamian umowę o pracę, świadczenia socjalne i pakiet szkoleń wdrożeniowych. Rekrutacja będzie trwać do 24 kwietnia bieżącego roku, a CV można złożyć przez internet. Nowi członkowie zespołu zaczną swoją pracę na początku maja.

– Cieszymy się z rozwoju naszej firmy w Pile. Na początku naszej działalności w tym mieście zapewniałem, że nie poprzestaniemy na zatrudnieniu 80 pracowników. Dzisiaj mamy ich ponad stu i poszukujemy kolejnych. Myślę, że to dobra okazja do znalezienia stabilnej pracy w regionie – komentuje Piotr Krupa, prezes zarządu KRUK S.A.

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
stamina
stamina 21.04.2018, 17:22
W Polsce jest duży popyt na usługi firm windykacyjnych dlatego, że komornikom nie chce się robić. Większość z nich ogranicza się do zajęcia pensji, emerytury, konta i (o tej porze roku) nadpłaty podatku co jak wiadomo, nie wymaga ruszenia się z kancelarii komorniczej (na pocztę chodzi goniec). I kasa z tylko z samych tych czynności zadowala komorników (zarobki idące w dziesiątki tysięcy miesięcznie, niektórzy ponad 100 tysięcy). W teren nie chce się chodzić komornikom bo często nie ma po co http://komornicy-opinie.pl/moz… Tylko że nie każdy dłużnik ma kasę na koncie, należność z nadpłaty podatku i wynagrodzenie wyższe od minimalnego. I wtedy skuteczne bywają firmy windykacyjne które "polubownie" namawiają dłużników do spłacania, w ratach najczęściej.

Pozostałe