Nosił wilk razy kilka…

  • 23.05.2018, 12:05
  • eki
Nosił wilk razy kilka…
ZŁOTÓW    Kradł portfele w złotowskich biurach

Złotowscy kryminalni przedstawili zarzuty 57-letniemu mieszkańcowi Koszalina, który w styczniu br. dokonywał kradzieży z różnych biur i instytucji na terenie miasta. Mężczyzna działał w warunkach recydywy grozi mu więc surowsza kara.

W styczniu br. policjanci zaczęli odnotowywać na terenie Złotowa przestępstwa polegające na kradzieży portfeli z różnych instytucji. Metoda działania sprawcy zawsze była taka sama. Z biur instytucji zabierane były portfele pozostawiane bez nadzoru z zawartością pieniędzy, kart i dokumentów.

Intensywna praca operacyjna złotowskich kryminalnych i analiza zebranych w sprawie materiałów doprowadziła do ustalenia, że w kradzieże może być zamieszany 57-letni mieszkaniec Koszalina. Krok po kroku zebrali oni bezsprzeczne dowody na to, że to właśnie mieszkaniec Koszalina dokonywał kradzieży na terenie Złotowa. 57-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów..

Jak się okazało mężczyzna miał już na swoim koncie wiele innych kradzieży dokonanych w naszym oraz sąsiednim województwie. Przebywał za ich popełnienie nawet w zakładzie karnym. Teraz działał więc w warunkach recydywy.  Najprawdopodobniej kolejnych kilka lat spędzi w odosobnieniu.

(jj), KPP Złotów

eki

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe