Nowa pilska galeria przy ul. Magazynowej

  • 05.06.2018, 15:35
  • Anna Czapla-Furtacz
Nowa pilska galeria przy ul. Magazynowej
Właściciele firmy Pik-Up zapowiedzieli otwarcie „Centrum Techniki Wawelska” - pierwszej galerii handlowej w Pile poświęconej wyłącznie sklepom z szeroko pojętej branży technicznej.

Inwestycja będzie położona przy nowo powstałym rondzie na styku ul. Wawelskiej i Magazynowej, przy Magazynowej 2, w najbliższym sąsiedztwie Pilskiej Strefy Ekonomicznej, bezpośrednio przy siedzibie firmy PIK-Łożyska. Do dyspozycji przedsiębiorców oddane zostanie ponad 1000 mkw. powierzchni handlowej, w galerii zlokalizowany zostanie również punkt nadań przesyłek kurierskich.

-Właściciele małych firm związanych z branżą techniczną mogą wkrótce przegrać wyścig o klienta z wielobranżowymi hipermarketami i firmami, które zorganizowały się w ramach większych sieci. Nie chcemy do tego dopuścić. Dzięki współpracy i integracji możemy nadal ten wyścig wygrać. Stąd pomysł otwarcia „Centrum Techniki Wawelska”. Zależy nam na promowaniu małych przedsiębiorców z naszego regionu, dlatego to oni będą mieli pierwszeństwo przy wynajmie powierzchni. - mówi Józef Kot, współwłaściciel firmy Pik-Up.

Zgłoszenia do chęci wynajmu powierzchni przyjmowane będą do końca czerwca 2018 roku. Otwarcie nowej galerii planowane jest na III kwartał 2018 roku.

Karolina Kot

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe