Zmarła Wiesława Sztaba

  • 21.11.2018, 11:24
  • bek
Zmarła Wiesława Sztaba
19 listopada, po ciężkiej chorobie, w wieku 70 lat zmarła Wiesława Sztaba, radna pierwszej kadencji Rady Powiatu w Pile i długoletnia radna Rady Miasta w Pile. Zawsze była oddana lewicy, zdobywała mandat z ramienia SLD. Dała się poznać jako osoba wrażliwa na ludzkie potrzeby i otwarta na współpracę. 

19 listopada 2018 roku po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Wiesława Sztaba działaczka pilskiej lewicy, długoletnia radna miasta i powiatu pilskiego, nauczycielka i wychowawczyni dzieci i młodzieży.

Działacze pilskiej lewicy napisali: 

Urodziła się w Pile 14 lutego 1948 roku i z miastem tym związana była przez całe swe życie. Studia ukończyła na UAM w Poznaniu, równocześnie pracując najpierw jako wychowawczyni a potem jako dyrektorka przedszkoli. Działała z wielkim zaangażowaniem w Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Całe swe życie poświęciła działalności politycznej najpierw w PZPR a ostatnio w SLD. Z ramienia tej partii wybierana była wielokrotnie do Rady Miasta i Rady Powiatu w Pile. Cieszyła się znaczącym poparciem swych wyborców, w interesie których niemal do ostatnich dni swego życia występowała na forum Rady. Była bezkompromisowa i zdeterminowana w dążeniu do celu, jaki sobie wytyczyła.

Środowisko pilskiej lewicy straciło w niej wybitną działaczkę, wspaniałą koleżankę i bezinteresowną przyjaciółkę.

Cześć jej pamięci!

Pogrzeb odbędzie się w najbliższy czwartek 22 listopada o godz. 12 na Cmentarzu Komunalnym w Pile.

 

 

bek

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe