Trójki pod koszem

  • 28.11.2018, 10:46
  • boczny
Trójki pod koszem
Zawody mają charakter otwarty tz . każdy może w nich wziąć udział : od najmłodszych ( szkoła podstawowa ) do najstarszych ( old boys ) , w 5. Kategoriach wiekowych , dziewcząt/kobiet i chłopców/mężczyzn. Każdy zespół składa się z 3 – 5 zawodników. Gra się 10 min na jednego kosza.

- Impreza odbędzie się w dniach 03-07.12.2018 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile. Liczymy na udział najbardziej dzieci i młodzieży szkolnej. Zachęcamy do udziału w tej fajnej, cyklicznej imprezie . Mamy przygotowane nagrody , medale , puchary , statuetki ,dyplomy i słodkie niespodzianki – podkreśla Grzegorz Wądołowski, dyrektor DP 11.

Tym bardziej, że turniej w nazwie ma „Mikołajkowo/Gwiazdkowy” i nie trzeba żadnego „wpisowego”.

Zróbmy sobie sportowy prezent pod choinkę.

W tym roku szkolnym Turniej należy do cyklu różnorakich przedsięwzięć związanych z Jubileuszem 30- lecia Szkół Jadwiżyńskich w Pile.

Zapisy w sekretariacie Szkoły ul. Królowej Jadwigi 2 lub telefonicznie : 672141295 oraz mail : [email protected].

boczny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe