U Misia na urodzinach...

  • 28.11.2018, 17:45 (aktualizacja 28.11.2018, 17:50)
  • Anna Czapla-Furtacz
U Misia na urodzinach...
Rokrocznie w listopadzie obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tym razem nie mogło być inaczej. 23 listopada przedszkolaki z jedenastu pilskich przedszkoli: 1,3,4,5,6,8,12,14,16,17,19 oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich spotkali się, by wspólnie świętować urodziny Misia.

- Uroczystość otworzyła dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 17 im. Krasnala Hałabały, Katarzyna Tużylak, przybliżając przybyłym gościom cel spotkania i życząc udanej zabawy- opowiada jedna ze współorganizatorek wydarzenia, Karolina Styczeń-Możdżeń. - Spotkanie rozpoczęto od małej rozgrzewki, po której dzieci przywołały jubilata przygotowanymi przez siebie okrzykami i utworzyły wspólnie korowód w rytm Marsza Radetzky’ego. I wtedy wszystko się zaczęło… Liczne zabawy plastyczne, muzyczno-taneczne i sprawnościowe.

Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem bawiły się podczas zabaw tematycznych. A te w tym roku były naprawdę wyjątkowe, np: nawlekanie Misia Żelka na patyczek, tworzenie wizerunku jubilata z zasłoniętymi oczami, wcielanie się w rolę kelnerów nakrywających Misiowi do stołu, smakowanie ulubionego przysmaku Misia, który jeszcze bardziej osłodził ten wyjątkowy dzień, ściganie się podczas kocykowych perypetii Pluszaka itp...itd... Zwieńczeniem wszystkich zabaw było twórcze wykonanie przez dzieci domku dla Misia z przygotowanych przez organizatorów materiałów przyrodniczych.

Karolina Styczeń-Możdżeń:- Na koniec chętne panie mogły przenieść się do lat dzieciństwa i spróbować swoich sił w skakaniu przez sznur, podkreślając tym samym niezwykłą i radosną atmosferę panującą podczas wspólnej zabawy. Otoczką całej imprezy były piękne utwory oczywiście z Misiem w roli głównej, które przeniosły gości w magiczny bajkowy świat. Dzięki zaangażowaniu dzieci oraz przybyłych z dziećmi pań, czas upłynął w miłej atmosferze. Nie mogło także zabraknąć pamiątkowego zdjęcia z Misiem.

Za udział we wspólnej zabawie uczestnicy otrzymali Misiowe dyplomy oraz wspaniałe nagrody. Organizatorem uroczystości- jak co roku- było Publiczne Przedszkole Nr 17 im. Krasnala Hałabały, które dziękuje wszystkim uczestnikom i zaprasza serdecznie za rok na kolejne urodziny Misia.

 


 


 


 

 

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe