Książka cyfrowa za darmo dla czytelników biblioteki!

  • 09.01.2019, 09:33
  • bek
Książka cyfrowa za darmo dla czytelników biblioteki!
To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy lubią czytać. Wystarczy mieć kartę biblioteczną Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile i można mieć dostęp do olbrzymiej bazy ebooków - książek elektronicznych, które można czytać na smartfonach, tabletach, komputerach, czytniku.  Zachęcamy  do korzystania z tej darmowej i ciekawej oferty. 

Pilska biblioteka podpisała na ten rok kolejną umowę na korzystanie z ebooków na platformie LEGIMI, która obejmuje dostęp do bazy około 20 tys. ebooków, wśród nich znajdziemy tytuły  najsłynniejszych światowych autorów, jak i rodzimych. Darmowy dostęp do bazy mają wszyscy czytelnicy Biblioteki, którzy posiadają ważną kartę biblioteczną oraz zgłoszą się do biblioteki po kod aktywacyjny.

Wszelkich informacji i kody dostępu można uzyskać w Wypożyczalni dla Dorosłych PiMBP w Pile, ul. Staromiejska 14

Okazuje się, że chętnych do korzystania z książki elektronicznej nie brakuje. Jak mówi Joanna Wyrwa-Krzyżańska, dyrektor biblioteki w ubiegłym roku limit stron, które wykupiła biblioteka został całkowicie wykorzystany, w tym roku wykupiono jeszcze większą ilość. A kto najchętniej korzysta z książek elektronicznych?

- Czytelnicy w  przedziale wiekowym od 20 do 40 lat, osoby, które dużo czytają dla przyjemności -  mówi dyrektor Joanna Wyrwa-Krzyżańska.     

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych po kody dostępu, które można uzyskać w Wypożyczalni dla Dorosłych PiMBP w Pile, ul. Staromiejska 14. 

bek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe