Wrócili ze Skalnika znów zadowoleni

  • 05.02.2019, 08:15
  • boczny
Wrócili ze Skalnika znów zadowoleni
A jakby inaczej. Lekkoatleci pilskiej „Gwdy” tradycyjnie już w tym samym ośrodku wczasowym - SKALNIK w Borowicach k. Karpacza - uczestniczyli w klubowym zgrupowaniu sportowym.

Było ono poświęcone przygotowaniu w zakresie wytrzymałości i siły. Realizacji tego programu  sprzyjała świetna zimowa, śnieżna i słoneczna pogoda.
Treningi przeplatane były poznawaniem uroków zaśnieżonych i słonecznych Karkonoszy.
- Korzystaliśmy z jednego z nielicznych stadionów tartanowych z bieżną okrężną w górach. Liczna bo   40 -osobowa  grupa naszych lekkoatletów, mimo  wykonanej ciężkiej pracy , wracała do domu szczęśliwa, by dalej  kontynuować przygotowania do  kolejnego już dwudziestego szóstego  sezonu w swojej historii – podkreśla Zbigniew Łapacz.
- Zadanie jest o tyle trudne, że zobowiązuje nas do obrony pierwszego miejsca w regionie pilskim w ogólnopolskiej punktacji  sportu młodzieżowego w 2018 roku – dodaje szef klubu PLKS Gwda.

boczny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe