Smacznie przy kortach

  • 05.09.2019, 07:22
  • boczny
Smacznie przy kortach
Rybka lubi pływać – to przysłowie nie ma jednak odniesienia do tego co wydarzyło się ostatnio w Pile przy ul. Okrzei.

 

To jedna z ostatnich tegorocznych imprez tenisowych na kortach przy Okrzei w Pile. Tytułowa zapowiedź ma wiele wspólnego z przysmakami, kulinarnymi dziełami Mirosława Pochylskiego. Tak przy Okrzei były rybki i ryby, a nawet Ryba – Mieczysław, im starszy tym lepszy.

Przysmaki słodkich wód królowały na pilskich kortach, obiekcie pod zarządem Starostwa Powiatowego w Pile. Nic zatem dziwnego, że miłośnik dobrego jadła Starosta Eligiusz Komarowski, od pewnego czasu nie odmawia sobie przyjemności objęcia patronatem, tego jakby nie patrzeć, nietuzinkowego wydarzenia w naszym regionie.

Tak! To już szósta edycja popularnego Fish CUP.

Jak zwykle było miło, serdecznie i smacznie. Ale skoro o podniebienia uczestników zadbał nie kto innych jak Mirosław Pochylski, to dziwić się nie można.

Tegoroczne trofeum wręczane przez Starostę Pilskiego odebrała para Jarosław Drąg i Edward Karnaś. Ci w finałowej grze okazali się lepsi od deblowej pary Jarosław Cierach – Jacek Gabruś. Tuż poza podium duety: Zbigniew Iwicki/Andrzej Przybylski oraz Janusz Polaszek/Andrzej Sagan.

W turnieju zagrała jedna osobowość o nazwisku Ryba. To Pan Mieczysław, znany skądinąd emerytowany oficer WP. Tym razem w parze z patronem wcześniejszego turnieju – Waldemarem Rozpłochem, wypadli całkiem, całkiem.

Tak! tak! rybny turniej to także znana z niekonwencjonalnego poczucia humory para Przemysław Ryżek/Mirosław Ryczek. Grali i to jak, choć tym razem humory wzięły górę …

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe