Autobus MZK ostrzelany

  • 24.09.2020, 10:45
  • Krzysztof Kuźmicz
Autobus MZK ostrzelany 112pila.pl
W środę wieczorem w okolicy ronda na styku Okólnej i Ludowej nieznany sprawca od-dał strzały w kierunku autobusu MZK. Policja aktualnie poszukuje osobę lub osoby, które mogły mieć związek ze sprawą.

Takiego zdarzenia w Pile jeszcze nie było i oby nigdy już nie powtórzyła się. Bo choć ostatecznie skończyło się tylko na strachu, to konsekwencje mogły być znacznie poważniejsze. W środę wieczorem służby otrzymały informację o strzałach oddanych w kierunku autobusu linii nr 3.

- Autobus zatrzymał się w zatoczce przy ulicy Okólnej. Nieznany sprawca, prawdopodobnie z wiatrówki, oddał strzały w kierunku autobusu. Uszkodzone zostały dwie szyby – pierwsza i ostatnia – relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM NUMERZE TYGODNIKA NOWEGO

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe