PSZOK-i zamknięte do odwołania

  • 20.10.2020, 11:06 (aktualizacja 20.10.2020, 11:08)
  • Krzysztof Kuźmicz
PSZOK-i zamknięte do odwołania
Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie pięciu gmin wchodzących w skład Związku Gmin Krajny zostały zamknięte.

Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Złotowie i okolicach zamknięte. Taką decyzję podjęto w związku ze zwiększającym się zagrożeniem epidemicznym oraz rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

- Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, wzrostem liczby osób zakażonych oraz związanymi z tym zaleceniami Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego zarząd podjął decyzję o czasowym zamknięciu Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych – informuje zarząd związku.

Decyzja dotyczy pięciu PSZOK-ów zlokalizowanych w gminach należących do Związku Gmin Krajny, a więc w Złotowie, Lipce, Ratajach, Tarnówce oraz Zakrzewie. Na razie nie wiadomo kiedy PSZOK-i zostaną ponownie otwarte. Warto jednak dodać, iż podobną decyzję podjęto w sierpniu. Wówczas obiekty były zamknięte przez kilkanaście dni.

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe