To czwarta szatnia na medal w Wyrzysku

  • 18.01.2022, 11:45 (aktualizacja 19.01.2022, 16:30)
  • mario
To czwarta szatnia na medal w Wyrzysku
Program „SZATNIA NA MEDAL” z hasłem ,,Czas na poprawę warunków szatniowo-sanitarnych” to od 2018 roku projekt Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Ów jest skierowany wyłącznie do Jednostek Samorządu Terytorialnego. Do użytku oddano już ponad 250 takich obiektów w Wielkopolsce.

- Dzięki inwestycji nie tylko kluby sportowe, ale również dzieciaki z pobliskiej szkoły będą mogły korzystać z nowoczesnego i bezpiecznego zaplecza – podkreślał Jacek Bogusławski, wicemarszałek Urzędu Marszałkowskiego.

- Dziękuję za obecność pani burmistrz, zaszczycił nas także swoją obecnością senator Adam Szejnfeld oraz radna województwa Mirosława Rutkowska Krupka - dodawał J. Bogusławski.

W uroczystym otwarciu uczestniczyli także radni Rady Miejskiej w Wyrzysku oraz nowy zarząd klubu WLKS Łobzonka Wyrzysk i radne Młodzieżowa Rada Miejska w Wyrzysku oraz zaproszeni goście.

Burmistrz Wyrzyska – Bogusława Jagodzińska nie kryła słów uznania: - Bardzo dziękuję za obecność, Panie Marszałku. Cieszymy się, że dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i życzliwości Radnych Sejmiku Województwa Wielkopolskiego udaje nam się realizować ważne dla mieszkańców i sportowców zadania. Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na dalszą owocną współpracę!

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe