Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

25 poszukiwanych - w rękach policji

Dzięki informacjom uzyskanym przez policjantów z Wydziału Kryminalnego i Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile, w okresie ostatnich trzech tygodni zostało zatrzymanych 25 osób poszukiwanych od kilku miesięcy, a nawet kilku lat. Mieszkańcy powiatu pilskiego zostali zatrzymani na terenie województwa wielkopolskiego. Kilku z nich poszukiwanych było listami gończymi. Teraz najbliższe lata spędzą za więziennymi kratami.
25 poszukiwanych - w rękach policji

 

Mieszkańcy powiatu pilskiego poszukiwani byli od kilku miesięcy, a nawet od kilku lat przez Sądy i Prokuratury na terenie całego kraju, między innymi za popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem, rozbojów, znęcania, przestępstwa narkotykowe, oszustwa oraz pobicia. Kilka osób poszukiwanych było listami gończymi.

Pilscy kryminalni wykonywali intensywne czynności zmierzające do zatrzymania poszukiwanych mieszkańców powiatu pilskiego. Zajmujący się sprawami funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że poszukiwani mogą ukrywać się w konkretnych miejscach na terenie województwa wielkopolskiego.

Zdecydowane działania policjantów doprowadziły do zatrzymania w okresie ostatnich trzech tygodni 25 poszukiwanych osób, które ukrywały się w mieszkaniach, piwnicach, pomieszczeniach gospodarczych, a nawet łóżkach, czy szafkach kuchennych. Zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Zatrzymane osoby, to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 19 do 62 lat, wśród których były dwie kobiety. Teraz wszyscy najbliższe lata spędzą za więziennymi kratami.


Jednocześnie informujemy, że istnieje strona internetowa http://poszukiwani.policja.pl/ na której umieszczone są wizerunki i dane osób poszukiwanych listami gończymi. W przypadku posiadania informacji można zgłosić anonimowo ten fakt poprzez powyższą stronę lub pod numerem 997 Dyżurnemu najbliższej jednostki Policji.

podkom. Żaneta Kowalska


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama