Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Finał brydżystów

Sala Kameralna Regionalnego Centrum Kultury – Fabryka Emocji gościła finalistów brydżowych rozgrywek cyklu Grand Prix Nadnoteckiego Związku Brydża Sportowego 2017.
Finał brydżystów

Na tegoroczny cykl Grand Prix złożyło się 12 turniejów rozegranych w Pile (6 turniejów), Rogoźnie (2 turnieje) oraz w Trzciance, Chodzieży, Kaczorach i Wągrowcu. Do finałowego turnieju zakwalifikowało się 12 brydżystów, którzy zgromadzili najwięcej punktów w punktacji długofalowej rozgrywek z wybranymi przez siebie partnerami, którzy rozegrali co najmniej 4 turnieje. W tym miejscu warto pokreślić, że turnieje kwalifikacyjne zgromadziły na starcie 251 brydżowych duetów. Łącznie uczestniczyło w nich 157 brydżystów i brydżystek. Finałowy turniej zakończył się zwycięstwem faworytów – Marcina Woźniaka (Poznań) i Roberta Włodkowskiego Łomnica). Wyprzedzili  oni Jolantę Ziętarę i Rafała Junika, którzy uzyskali identyczny wynik. O zwycięstwie faworytów zdecydował lepszy wynik uzyskany w bezpośredniej potyczce. Trzecie miejsce przypadło parze Jarosław Hilbrecht – Wiesław Hilbrecht (obaj Piła). Pozostałe miejsca w czołowej szóstce wywalczyli w kolejności  Andrzej Małdziński (Trzcianka) i Paweł Sosnowski (Piła), Romuald Bartoszko i Andrzej Czepnik (obaj Piła) oraz Andrzej Malenta i Tomasz Pawłowski (obaj Piła). Po uwzględnieniu wyników finałowego turnieju oraz uśrednionego dorobku finalistów uzyskanego w 8 najlepszych turniejach eliminacyjnych zwycięzcą całego cyklu Grand Prix NZBS 2017 został Marcin Woźniak. Podium zwycięzców uzupełnili  Robert Włodkowski i Jarosław Hilbrecht. Ponadto pozostałe miejsca w czołowej szóstce zajęli kolejności Jolanta Ziętara (została ona również najlepszą kobietą cyklu Grand Prix), Rafał Junik oraz ex aeqou Cezary Kmiecik (Trzcianka) i Robert Pogorzelski (Piła). Najlepszym zawodnikiem o najniższym współczynniku kwalifikacyjnym (WK) został Tomasz Pawłowski. Wszyscy uczestnicy finału otrzymali pamiątkowe medale. Organizatorzy i uczestnicy turnieju z uznaniem wyrażali się o komfortowych warunkach gry, jakie zapewniły wspaniale odnowione wnętrza Regionalnego Centrum Kultury Fabryka Emocji.
Na zdjęciu od lewej: Jarosław Hilbrecht, Marcin Woźniak i Robert Włodkowski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama