Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Licytowali w Sylwetce

Zainaugurowane zostały rozgrywki brydżowe z cyklu Grand Prix 2018 Nadnoteckiego Związku Brydża Sportowego. Pierwsze licytacje miały miejsce w trzcianeckim Barze Sylwetka.
Licytowali w Sylwetce

Pierwszy tegoroczny turniej ,zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Brydża „Dama Pik”, rozegrany został w Trzciance, w gościnnych progach Baru „Sylwetka”. Turniej zaliczany był również do cyklu Grand Prix „Damy Pik”. Inauguracja wypadła bardzo okazale. Na starcie stanęło bowiem aż 27 par. Do Trzcianki przyjechali brydżyści z odległych zakątków Wielkopolski oraz województwa zachodniopomorskiego.

Po rozegraniu 36 rozdań zwycięzcami turnieju okazali się Bogusław Drożdż i Henryk Tyburczy (obaj Choszczno) z wynikiem 64,09%. Drugie miejsce zajęli Adam Peszke (Gniezno) i Witold Szczepaniak (Września), a na trzecim uplasowali się występujący na co dzień w I Lidze poznaniacy Marcin Woźniak i Maciej Sobieralski.

Puchar dla najlepszej pary „Damy Pik” wywalczyli Wiesław Hilbrecht (Piła) i Andrzej Małdziński (Trzcianka). Natomiast puchar dla najlepszej pary niezrzeszonej odebrali Mieczysław Głowacki i Marek Wiśniewski z Trzcianki. Warto wspomnieć, że oprócz 3 kompletów pucharów najlepsze pary otrzymały 8 kompletów nagród.

Organizatorzy składają wyrazy podziękowania Pani Sylwii Czarneckiej, właścicielce Baru „Sylwetka”, za udostępnienie przestronnych pomieszczeń do gry oraz za przemiłą obsługę bardzo dobrze zaopatrzonego bufetu.

Na zdjęciu zwycięzcy turnieju: Henryk Tyburczy i Bogusław Drozd.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama