Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Nagrodzeni na targach w Poznaniu

24 marca br. na XXI Targach Edukacyjnych w Poznaniu ogłoszono wyniki konkursu marszałkowski „Polacy w świecie znani z działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej”. Z naszego regionu wpłynęło 150 prac konkursowych w różnych kategoriach wiekowych. Nagrodzono i wyróżniono 31 uczniów.
Nagrodzeni na targach w Poznaniu

W kategorii dzieci przedszkolnych II miejsce zajęła Magdalena Kapałczyńska- Przedszkole nr 6 Wagrowiec.

W kategorii szkoły podstawowe klasy I-III drugie miejsce przypadło Wiktorii Kłos

ze Szkoły Podstawowej nr 1 Czarnków.

W kategorii Szkoły Podstawowe klasy IV – VI laureatka II miejsca została Antonina

Kopka ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile.

Wśród gimnazjalistów mamy dwie laureatki: Maja Anna Ganske z Zespołu Szkół nr 2 w Pile zdobyła II miejsce, a Agata Furtacz z Gimnazjum nr 5 w Pile - III miejsce.

Wśród uczniów szkoł ponadgimnazjalnych drugie miejsce otrzymała Monika Płaczek CKZiU Wyrzysk. Rozdano też szereg wyróżnień.

Konkurs został zorganizowany przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego, przy udziale Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu i bibliotek pedagogicznych województwa wielkopolskiego, w tym Biblioteki Pedagogicznej w Pile i jej Filii w Czarnkowie, Trzciance, Wągrowcu i Złotowie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama