Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Już nie Philips Lighting, teraz Signify

Eindhoven, Holandia – Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider branży oświetleniowej zmienił dziś swoją nazwę, na podstawie zmiany statutu spółki z Philips Lighting N.V. na Signify N.V.
Już nie Philips Lighting, teraz Signify

-Wybór nowej nazwy spółki wynika z faktu, że światło staje się inteligentnym środkiem przekazu, który łączy ludzi i nadaje nowe znaczenie- powiedział Eric Rondolat, Dyrektor Generalny Signify. - Jest to jasne odzwierciedlenie naszej strategicznej wizji i celu, którym jest uwolnienie niezwykłego potencjału światła, aby uczynić życie jaśniejszym a świat lepszym.

Na podstawie obowiązującej umowy licencyjnej z Royal Philips, spółka Signify w dalszym ciągu będzie korzystała z marki Philips - marki cieszącej się największym zaufaniem na globalnym rynku oświetleniowym. Firma planuje wprowadzenie nowej nazwy we wszystkich krajach, w których prowadzi swoją działalność z początkiem 2019 r.

Jako firma Philips, założona w Eindhoven w Holandii, jesteśmy liderem branży oświetleniowej w dziedzinie innowacji zrówno dla rynku profesjonalnego jak i konsumenckiego od ponad 127 lat. W 2016 roku oddzieliliśmy się od spółki Philips, stając się odrębnym podmiotem prawnym notowanym na giełdzie papierów wartościowych Euronext w Amsterdamie. Nasza spółka znalazła się w indeksie AEX w marcu 2018 r.

Signify prowadzi działalność w ponad 70 krajach i zatrudnia 32 000 ludzi z całego świata. W 2017 roku spółka osiągnęła obroty rzędu 7 miliardów euro i zainwestowała 354 miliony euro w badania i rozwój.

-Kierujemy się zasadą, że światło ma ogromne znaczenie- dodał Eric Rondolat. - A łącząc je z siecią, oprogramowaniem, czujnikami i platformami IoT, otwieramy drzwi do bardziej inteligentnego, cyfrowego świata.

Mateusz Kaczor

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama