Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Zakończenie klasy o profilu ratowniczo – pożarniczym

W siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży odbyła się uroczystość z okazji zakończenia i pożegnania klasy III Liceum Ogólnokształcącego o profilu pożarniczo-ratowniczym Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży.
Zakończenie klasy o profilu ratowniczo – pożarniczym

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście w osobach: Wicestarosta Powiatu Chodzieskiego – Mirosław Juraszek, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Chodzieży, była Dyrektor ZSP – Mirosława Kutnik, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych ZSP im. Hipolita Cegielskiego - Lucyna Sworowska, Z-ca Dyrektora ZSP im. Hipolita Cegielskiego - Katarzyna Kulczyńska-Śróda, nauczyciele oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Chodzieży.

Spotkanie rozpoczął gospodarz obiektu st. kpt. Ryszard Skiba, który wręczył następnie dyplomy wszystkim uczniom gratulując ukończenia szkoły oraz życząc powodzenia na maturze i w dorosłym życiu.

Klasa o profilu ratowniczo – pożarniczym to wprowadzona kilka lat temu innowacja w systemie nauczania w powiecie chodzieskim. Dzięki współpracy ze strażą pożarną ZSP w Chodzieży mógł zaproponować młodzieży ciekawy profil kształcenia. Skorzystali z niego ci, którzy swoją przyszłość widzą w służbach mundurowych lub ratownictwie.

Podczas uroczystości wręczono „Honorowe Medale Hipolita” szczególnie zasłużonym dla placówki szkolonej. Odznaczeni zostali: Mirosława Kutnik była Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych ZSP im. Hipolita Cegielskiego oraz mł. asp. Artur Binkowski były nauczyciel klas mundurowych o profilu ratowniczo – pożarniczym.


Opracowanie: mł. bryg. Leszek Naranowicz.

Zdjęcia: Edyta Jurgowiak.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama