Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Kaczorska 10 - podziękowania

To już właściwie historia. Wieś Równopole po raz kolejny gościła biegaczy z całego powiatu i regionu podczas „Kaczorskiej 10” - biegu inaugurującego cykl biegów powiatowych „Biegaj z nami”. Z trasą zmierzyło się w tym roku 330 zawodników. Impreza, jak wiele innych, nie obyłaby się bez pomocy mnóstwa ludzi, którym należą się dziś serdeczne podziękowania.
Kaczorska 10 - podziękowania

Organizatorzy VIII Biegu Ulicznego Kaczorska 10” o Puchar Wójta Gminy Kaczory oraz biegów towarzyszących serdecznie dziękują za okazaną pomoc i bezcenne wsparcie następującym firmom, instytucjom i osobom: panu Eligiuszowi Komarowskiemu - staroście pilskiemu, pani Danucie Żyndzie – prezesowi Zakładów Mięsnych Henryka Stokłosy sp. z o.o. w Śmiłowie, panu Przemysławowi Andryszakowi – prezesowi Zakładu Rolniczo-Przemysłowego „Farmutil HS” S A w Śmiłowie, pani Zofii Dwulit – prezesowi Laboratorium Usługowo-Badawczego „Biochemik” Sp. z o.o. w Śmiłowie, pani Anicie Golli - dyrektorowi Oddziału Banku Spółdzielczego w Kaczorach, panu Ryszardowi Michałkowi - prezesowi Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej sp. z o.o. w Pile, panu Zbigniewowi Przeworkowi – dyrektorowi Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile, panu Jerzemu Cerbie – prezesowi Wytwórni Profili Budowlanych z PVC „Profil” Sp. z o.o. w Pile, państwu Ewie i Waldemarowi Woźniakom – właścicielom Spółki Jawnej Wokavit Dystrybucja w Kaczorach, panu Tadeuszowi Stępniewskiemu - właścicielowi Zakładu Produkcyjno-Handlowego w Morzewie, pani Marii Matkowskiej, reprezentującej Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych w Krzewinie, panu Stanisławowi Małachowskiemu - prezesowi Klubu Sportowego „Gwardia” w Pile, panu Markowi Jaroszewskiemu – właścicielowi sklepu 4 Run Sp. z o.o. Sp. k. w Pile, panu Zbigniewowi Łapaczowi – właścicielowi Agencji Handlowo-Usługowej” Olimp” w Pile, pani Bernadecie Kowalskiej – właścicielowi Hurtowni Zabawek w Pile.

Dzięki Państwa ofiarności mogliśmy uhonorować pamiątkowymi medalami wszystkich uczestników biegów, nagrodzić upominkami rzeczowymi wszystkie dzieci i 85 najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach.

Wyrażając swoją wdzięczność, życzymy Państwu wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Słowa podziękowania kierujemy również do pani Małgorzaty Śliwińskiej - głównej inicjatorki biegów, pani Emilii Załachowskiej – sołtys wsi Równopole, pani Mirosławy Perskiej - przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Równopolu i członkiń tego koła za przygotowanie placu i poczęstunku dla zawodników. Ogromne podziękowania należą się również panu Zygmuntowi Dorszewskiemu - prezesowi ZOSP RP, panu Maciejowi Mandelke z Posterunku Policji w Kaczorach, wszystkim strażakom, funkcjonariuszom policji oraz ratownikom medycznym, którzy w tym roku zabezpieczali trasę, panu Jerzemu Żylińskiemu – głównemu sędziemu, pani Wiolecie Janowskiej i uczniom Szkoły Podstawowej w Śmiłowie, sołtysom: pani Marioli Zielińskiej, panu Zenonowi Kinowi, pracownikom Urzędu Gminy: pani Paulinie Banasik - inspektorowi ds. promocji gminy, Monice Baszczyn - podinspektorowi ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej oraz dróg, Aleksandrze Oleszczyk - inspektorowi ds. inwestycji i zamówień publicznych, pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach: pani Krystynie Adamczyk – dyrektorowi jednostki, starszemu instruktorowi GOK Izabeli Skwirowskiej oraz Gminnej Orkiestrze Dętej, która swoim występem uświetniła to sportowe wydarzenie.

Za okazaną życzliwość i bezinteresowną pomoc przy organizacji biegów dziękujemy także wszystkim mieszkańcom Równopola i gminy Kaczory, którzy czynnie wzięli udział w przygotowaniu tego sportowego przedsięwzięcia .

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama