Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Zenon Laskowik gościł w Krzyżu Wlkp.

Zenon Laskowik, gigant polskiego kabaretu, był gwiazdą na scenie krzyskiego Ośrodka Kultury. Wszyscy pamiętamy jego teksty, kiedy tworzył legendarny kabaret „Tey”. Okazało się, że Laskowik nie zatracił swojego poczucia humoru...
Zenon Laskowik gościł w Krzyżu Wlkp.

Występ rozpoczął się uroczystą przysięgą publiczności, że będzie żywo reagować na prezentowane skecze. Zenonowi Laskowikowi towarzyszyli Grzegorz Tomczak, Jacek Fedorowicz oraz Magdalena Pawelec. Dodatkowego wyrazu artystycznego dodała muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Promile.

Był to program „społeczno-polityczny” o polskiej teraźniejszości. Artyści przedstawili w krzywym zwierciadle to, co się obecnie dzieje w polityce, nie oszczędzając żadnej ze stron politycznych naszego kraju. Publiczność wybuchała salwami śmiechu, co dawało jeszcze więcej energii występującym. Dwugodzinny program był prawdziwą ucztą dla miłośników sceny kabaretowej. Publiczność podziękowała za występ owacjami na stojąco, a dyrektor MGOK Katarzyna Waśko przekazała na ręce Laskowika pamiątkową fotografię autorstwa Waldemara Grasia.

Po występie artyści chętnie pozowali do zdjęć i znaleźli chwilkę na rozmowę z fanami. Zenon Laskowik gościł w Krzyżu już drugi raz i miejmy nadzieję, że nie ostatni.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

sukcesy Szalbierza 17.04.2019 19:03
Gościł.to spuścił z Krzyża parę złoty. Kameleon 2005 by się ucieszył, bo triumfator nie przyszedł.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama