Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Grupa Na Górze 9 listopada na żywo w półfinale Mam Talent!

RZADKOWO/ PIŁA/ CHODZIEŻ/ SZAMOCIN/ SZYDŁOWO Mówią, że udziałem w tym programie zrobili sobie upominek na przypadające w tym roku ich 25 urodziny
Grupa Na Górze 9 listopada na żywo w półfinale Mam Talent!

 

Już pierwszym występem w eliminacjach do Mam Talent zrobili ogromne zamieszanie. Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak stwierdził wówczas, że ten zespół rozwala ich system! Dotarli do półfinału programu. Na żywo zobaczymy ich w najbliższą sobotę, 9 listopada. To od nas zależy, czy znajdą się w finale. Są stąd, są nasi! No więc… głosujemy!!!

Kto nie widział, co się wtedy wydarzyło, może to obejrzeć wpisując w YouTube tytuł "Określają się jako „grupa półsprawna" i wchodząc w link przypięty w komentarzach na stałe jako pierwszy (zespół pojawia się w 13 minucie 40 sekundzie zalinkowanego odcinka programu).

Ci z widzów, którzy będą chcieli zagłosować na zespół Na Górze, mogą to zrobić za pośrednictwem telefonu wysyłając na nr 7326 wiadomość tekstową z podanym w trakcie programu numerem zespołu lub poprzez stronę internetową: decyduj.online. Należy pamiętać, że w przypadku telefonu trzeba mieć odblokowaną możliwość wysyłania płatnych wiadomości u operatora swojej sieci telefonicznej. Jeśli nigdy nie zgłaszało się u operatora wniosku o jej zablokowanie, to jest ona czynna.

Osoby nie posiadające telewizora mogą program "Mam Talent!" zobaczyć na player.pl.

Ekipa Na Górze, to - jak sami siebie określają - mieszanka wybuchowa. W grupie są muzycy z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz muzycy pełnosprawni, choć, jak sami twierdzą, nie przejmują się takimi podziałami i traktują się równo. Niemal każdy z członków grupy mieszka w innym miejscu - Adam (wokalista) i Robert (perkusista) w Rzadkowie (gm. Kaczory), Krzysztof (klawiszowiec) w Szamocinie, Jacek (basista) w Pile, a Wojtek (gitarzysta) jeszcze niedawno w Chodzieży, a obecnie w Zawadzie (gm. Szydłowo). Na próbach spotykają się w Pile. Grają od 1994 roku. 17 października świętowali 25-lecie razem ze swoimi przyjaciółmi (m.in. Grabażem i innymi muzykami zespołu Strachy Na Lachy) na scenie Chodzieskiego Domu Kultury. Relację z tego wydarzenia można było zobaczyć w 3-minutowym reportażu Renaty Kijowskiej w Faktach TVN.

bek

 

FOT. Mam Talent: Na Górze z Renatą Kijowską pod ścianką

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

seba 20.11.2019 00:10
Brawa i gratulacje

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama