Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Ależ to był finał

W finale wystartowało dziesięciu najlepszych zawodników w klasyfikacji długofalowej z dowolnie wybranymi partnerami, którzy rozegrali minimum 3 turnieje.
Ależ to był finał

 

W gościnnych progach Biura Wystaw Artystycznych rozegrany został finałowy turniej tegorocznego cyklu Grand Prix Nadnoteckiego Związku Brydża Sportowego. Finał został poprzedzony dziewięcioma turniejami eliminacyjnymi, w czasie których brydżyści gromadzili punkty do punktacji długofalowej, do której zaliczone zostały wyniki z 6 najlepszych turniejów. W tegorocznym cyklu GP NZBS sklasyfikowanych zostało aż 101 zawodników reprezentujących 21 ośrodków.

Warto podkreślić fakt, że 4 turnieje eliminacyjne (2 w Trzciance i 2  w Czarnkowie) zostały zorganizowane przez prężnie działające Stowarzyszenie Miłośników Brydża „Dama Pik”. Gospodarzami pozostałych turniejów był Wągrowiec, Piła oraz niezawodne Kaczory.

W finale wystartowało dziesięciu najlepszych zawodników w klasyfikacji długofalowej z dowolnie wybranymi partnerami, którzy rozegrali minimum 3 turnieje.

Finałowa rywalizacja toczyła się na dystansie 27 rozdań (każda para z każdą po 3 rozdania). Zwycięzcami turnieju okazali się Waldemar Kożuchowski (Piła) i Przemysław Maliszewski (Złotów). Drugie miejsce zdobyli Jolanta Ziętara (Jastrowie) i Rafał Junik (Czarnków), a na trzecim uplasowali się Andrzej Czepnik i Janusz Wygowski (obaj Piła).

Po uwzględnieniu turnieju finałowego oraz dorobku z punktacji długofalowej zwyciężczynią całego cyklu GP NZBS 2019 została Jolanta Ziętara. Miejsca na podium uzupełnili Rafał Junik oraz Przemysław Maliszewski.

Pozostałe miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli w kolejności: Jarosław Wachnowski (Gorzów Wlkp.), Mieczysław Stefański (Krzyż Wlkp.), Andrzej Czepnik, Janusz Wygowski, Roman Klejny (Gorzów Wlkp.), Andrzej Małdziński (Trzcianka) oraz Jarosław Hilbrecht (Piła).

Na zdjęciu od lewej: Rafał Junik, Jolanta Ziętara, Przemysław Maliszewski oraz Adam Piszczek – Prezes NZBS.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

hehehehe 18.12.2019 20:30
Twoja twarz brzmi znajomo – rzekł serchaan korkmas, patrząc w brudny odbyt roberta nowelasa.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama