Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Turniej Teamów

Patronat nad turniejem objął Prezes Zarządu firmy Flux Medical. Najlepszym teamem amatorskim została trzcianecka drużyna o wdzięcznej nazwie „Ewa”
Turniej Teamów

Sala Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie gościła uczestników II Brydżowego Turnieju Teamów. Owo przedsięwzięcie to pomysł i realizacja Stowarzyszenia Miłośników Brydża „Dama Pik” oraz Nadnoteckiego Związku Brydża Sportowego (NZBS).

 

Patronat nad turniejem objął Prezes Zarządu firmy Flux Medical z Boguniewa Pan Tomasz Grewling, który był jednocześnie głównym sponsorem imprezy.

- Na starcie stanęło aż 17 teamów reprezentowanych przez 68 brydżystów! Warto przypomnieć, że w ur. turniej zgromadził 13 teamów. Każda z drużyn rozegrała 9 meczów składających się z 4 rozdań – tłumaczy Andrzej Małdziński.

Po zaciętej rywalizacji w kategorii open zwyciężyła drużyna MCK Czarnków w następującym składzie: Rafał Junik, Jolanta Ziętara,Stanisław Janik i Janusz Przybysz. Drugie miejsce zajął pilski team o oryginalnej nazwie „Szalony koń” w składzie: Sławomir Czapliński, Paweł Kierszka, Paweł Sosnowski i Janusz Wygowski. Trzecie miejsce przypadło drużynie Credo Piła w składzie: Kajetan Granops, Jan Olkowicz, Tomasz Solarski i Marek Smuszkiewicz. Najlepszym teamem amatorskim została trzcianecka drużyna o wdzięcznej nazwie „Ewa” w składzie: Ewa Sumińska, Teresa Kołodziejczyk, Roman Wikieł i Witold Wintonowicz. Wszyscy członkowie zwycięskich teamów nagrodzeni zostali pucharami. W przerwie turnieju uczestnicy turnieju zostali uraczeni smaczną golonką ufundowaną przez Stowarzyszenia dama PIK.

 

Fot: Od lewej: Adam Piszczek – Prezes NZBS, Janusz Przybysz,               Rafał Junik, Jolanta Ziętara, Józef Grewling – przedstawiciel sponsora oraz Stanisław Janik   


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama