Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Aniela pokazała kunszt!

Najlepszy wynik osiągnęła Aniela zdobywając pierwsze miejsca wśród dziewcząt i chłopców do lat 10. Do kolejnych miejsc medalowych brakowało naprawdę niewiele widać, że jest moc i potencjał a podium cały czas pod kontrolą.
Aniela pokazała kunszt!

W dniach 20-21 marca czeka nas w Rychliku Festiwal Warcabowy…

Przy współpracy z urzędem MiG Trzcianka w dniach 20-21 marca 2021. SRW Rychlik będzie organizatorem Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski w grze błyskawicznej, oraz XIX Mistrzostw Polski w grze aktywnej w warcabach 100-polowych.

Zawody odbędą się w Szkole Podstawowej w Rychliku. Serdecznie zapraszamy do udziału;
IMP w grze błyskawicznej.

To w dniach 20-21 marca. Póki co wracabiści z Rychlika, po dość długiej przerwie zasiedli do rywalizacji przy warcabownicach w Miejskiej Górce. Zawody rozegrano w 4 grupach wiekowych; do lat 8, 10 13 i OP

- Nasz klub reprezentowało 6 zawodników. do lat 10 Aniela i Karol, do lat 13 Magda i Kuba oraz w kat open Agata i ja – wylicza Sylwester Flisikowski.

Dodajmy, iż do lat 10 to Aniela Burdajewicz i Karol Szyda, do lat 13 Magdalena Pauszek i Jakub Ilasz, open Agata Flisikowska i Sylwester Flisikowski!

Najlepszy wynik osiągnęła Aniela zdobywając pierwsze miejsca wśród dziewcząt i chłopców do lat 10. Karol w tej samej grupie zajął 9 miejsce wśród chłopców i 14 w całym turnieju.

W kategorii do lat 13 (bardzo silna i wyrównana grupa) Magda zajęła 4 miejsce w kategorii dziewcząt a Kuba 7 wśród chłopców. W kategorii OPEN Agata zakończyła z 4 miejscem wśród kobiet a nasz rozmówca - Sylwek 5 w kat. mężczyzn.

Wytęp na pewno można zliczyć do udanych. Do kolejnych miejsc medalowych brakowało naprawdę niewiele widać, że jest moc i potencjał a podium cały czas pod kontrolą. Jeszcze raz brawa i gratulacje dla naszych zawodników, a już dzisiaj zapraszamy 20 i 21 marca do Rychlika na: udział w Mistrzostwach Polski w grze aktywnej i błyskawicznej oraz rozgrywkach drużynowych, szansa zmierzyć się z najlepszymi – podkreśla Pan Sylwester.

Mariusz Markowski

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama