Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Lila, Zuzia i inni

Aż do Lublina musieli się wybrać reprezentanci pilskiego klubu karate Shoto. Tam bowiem odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w kategoriach: dzieci, juniorów, młodzieżowców, seniorów, weteranów i mastersów.
Lila, Zuzia i inni

Tym razem Lublin gościł blisko 700 uczestników. W mistrzostwach nie zabrakło zawodników z pilskiego klubu Shoto

 

Jedna z matek, uczestniczek tychże zawodów nie miała złudzeń: - Piękne widowiska, a same występy dzieci to jest takie piękne jak się witają. To jest piękny sport, taki szacunek widać że mają do siebie, mimo że walczą o medale – zachwycona była do cna.

Nic dodać nic ująć. Jarosław Skura w pełni to potwierdza, dodając, iż zawodnicy Polskiej Unii Karate Tradycyjnego opanowali Lublin podczas Mistrzostw Polski 2022.

Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym Polskiej Unii Karate Tradycyjnego już za nami.

Tym razem Lublin gościł blisko 700 uczestników. W mistrzostwach nie zabrakło zawodników z pilskiego klubu, a gościem specjalnym mistrzostw będzie prekursor Karate w Polsce Prezydent Światowej Federacji Karate Tradycyjnego dr Włodzimierz Kwieciński 9 Dan oraz wielu oficjeli miasta i starostwa, a także mediów.

- Wszystkie pojedynki naszych reprezentantów były bardzo pasjonujące, ale najbardziej to chyba pojedynek Zuzi i Lili w finale w grupie niebieskich pasów.

Odrobiny szczęścia zabrakło Teresie Wiatrowskiej, ale tak to bywa w sporcie – komentuje pilski szkoleniowiec Shoto.

- Dobry nasz występ, ale ciężka praca, pot, determinacja popłaca – dodaje J. Skura.

W Lublinie pierwsze miejsce w kata i kumite dla Krzysztofa Awrejcewicza. Pierwszy i trzeci plac odpowiednio dla Igora Piątkowskiego.

Liliana Szklarek była pierwsza w kata. A

Zuzanna Grygier zajęła w tej konkurencji drugie miejsce.

I na koniec czwarty plac Teresy Wiatrowskiej w kumite.

Co ważne? Wyjazd na zawody do Lublina odbył się dzięki wsparciu Powiatu Pilskiego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama