Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Mikołaj nie dał szans rywalom w Trzciance

W biegu głównym na 10 km świetnie pobiegł aktualny wicemistrz juniorów Mikołaj Czechowicz. Zwyciężył niezagrożenie w czasie 34,13, pomimo dużego wiatru, deszczu i chłodu.
Mikołaj nie dał szans rywalom w Trzciance

Nieco starsi  zawodnicy "Gwdy" wystartowali  w Ogólnopolskim  Biegu im. Tadeusza Zielińskiego, który tradycyjnie odbywał się na ulicach Trzcianki.

 

Impreza ta była znakomicie zorganizowana, główną konkurencją był bieg na 10 km, były też biegi towarzyszące  przeznaczone dla młodzieży.

W biegu głównym na 10 km świetnie pobiegł aktualny wicemistrz  juniorów Mikołaj Czechowicz. Zwyciężył niezagrożenie  w czasie 34,13, pomimo dużego wiatru, deszczu i chłodu.

Dodajmy, iż jak zwykle w tego typu imprezach często startują  znane osoby promując aktywny tryb życia, jak   np. burmistrz Trzcianki  Krzysztof Jaworski, który przy biegach młodzieżowych był starterem, by chwilę później startować w biegu głównym na 10 km. W stawce dobrze sobie radzących  na trasie  byli również m.in. Alina Sznabel  nauczycielka SP4 Piła, Dominika Werhun  (zd. Miszczak) multimedalistka  Mistrzostw Polski w skoku w dal, dr Michał Początek, znany  lekarz neurolog z Piły.

W biegach młodzieżowych zawodnicy "Gwdy" wywalczyli wiele miejsc na podium premiowanych nagrodami, które otrzymali  z rąk burmistrza  Trzcianki Krzysztofa Jaworskiego: 700 m - chłopców -2007-2009 r- I miejsce Hubert Margowski, II miejsce Paskal Hoffman,  III miejsce  Cyprian Sikorski, IV miejsce Jakub Kulpa. 700 m  dziewcząt- 2007-2009 r. II miejsce Katarzyna Kaczmarek. 500m dziewcząt  2010-2012 r- I miejsce Marcelina Kaczmarek. 500 m chłopców 2010-2012-IV miejsce Kacper Walewski.

Mariusz Markowski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama