Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Czepki pielęgniarskie rozdane

Prawie 60 pielęgniarek i pielęgniarzy zakończyło studia licencjackie i magisterskie w Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile. Za nimi blisko 5 000 godzin zajęć teoretycznych, praktycznych, praktyk zawodowych w wielu szpitalach, we wszystkich oddziałach szpitalnych.
Czepki pielęgniarskie rozdane

Uroczystość „czepkowania”, to symboliczne wejście w życie zawodowe z dyplomem i odpowiednimi uprawnieniami do wykonywania tej wymagającej profesji. To podsumowanie trudnych lat nauki i przygotowania się do kontaktu z pacjentami, wymagającymi odpowiedniej pomocy medycznej.

ANS w Pile, kształci studentów pielęgniarstwa w nowoczesnych warunkach m.in. w Centrum Symulacji Medycznych, gdzie ćwiczą oni przypadki podstawowe oraz bardzo skomplikowane. Sprawdzają także swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w warunkach klinicznych w bezpiecznym środowisku, w którym popełnienie błędu nie spowoduje krzywdy pacjenta.

Centrum umożliwia naukę umiejętności z wykorzystaniem elektronicznych pacjentów/ trenażerów prostych i bardzo zaawansowanych. Dzięki temu wyposażeniu i specjalnie przeszkolonym wykładowcom, studenci kierunku pielęgniarstwo w ANS w Pile, mają doskonałe przygotowanie do wykonywania zawodu.

Jest to niezwykle istotne w dobie ogromnego zapotrzebowania szpitali na wykwalifikowaną kadrę pielęgniarską. Dlatego też, Rektor Uczelni, Kierownik Katedry Pielęgniarstwa oraz wszyscy zgromadzeni, pogratulowali absolwentom kierunku zdobycia czepka pielęgniarskiego i życzyli im powodzenia w nowym etapie medycznego życia zawodowego.

Aleksandra Fabiszak

 

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama