Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

„Bazar Organizacji Społecznych”

Obchody święta Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej upamiętniające zwycięską Bitwę Warszawska w 1920 r. rozpoczęły się w kościele pw. Jana Chrzciciela w Trzciance, gdzie odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny i Wojska Polskiego, a pod Pomnikiem Niepodległości i przy Grobie Nieznanego Żołnierza złożone zostały wiązanki kwiatów i zapalone znicze.
„Bazar Organizacji Społecznych”

W godzinach popołudniowych można było poczuć wyjątkową atmosferę w Parku 1 Maja podczas imprezy „Bazar Organizacji Społecznych”. Na terenie parku rozstawiły się stoiska trzcianeckich Rodzinnych Ogrodów Działkowych: Malwa, Spółdzielca i Relaks, Koła Pszczelarzy w Trzciance, Oddziału Miejsko-Powiatowego WOPR „Anioły”, 10. Trzcianecka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska Związku Harcerstwa Polskiego, Akademii Piłkarskiej Reissa, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Rychlik, Klubu Jeździeckiego „Leśna Podkowa”, Uczniowskiego Klubu Sportowego COPAL, Fabryki Nordica Trzcianka oraz Stowarzyszenia Fotograficznego „Sarenka”. Otwarcia Bazaru dokonał Burmistrz Trzcianki Krzysztof Jaworski, po czym na scenie o swoich działaniach opowiadali prezesi i przedstawiciele przybyłych stowarzyszeń. Głównymi inicjatorami organizacji imprezy była Trzcianecka Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz Rodzinne Ogrody Działkowe, a jej celem prezentacja organizacji pozarządowych działających na terenie naszej gminy, promowanie ich różnorodności wśród mieszkańców, a także integracja środowiska trzeciego sektora.

Spacerując między stoiskami, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertą trzcianeckich organizacji i klubów sportowych, posmakować miodów, owoców i warzyw, przejść szkolenie z pierwszej pomocy, czy skorzystać z innych atrakcji przygotowanych dla najmłodszych.

Zwieńczeniem dnia był wyjątkowy koncert artysty Nowator, który rozgrzał trzcianecką publiczność takimi hitami jak: jak: „Z Lewa Do Prawa”, „Moja Panienka” czy „Jestem na tak”.

(dc)

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama