Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Złote i Diamentowe Gody

ŁOBŻENICA Złote i Diamentowe Gody to niezwykłe rocznice, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem tyle lat.
  • Źródło: Szymon Białczyk, lobzenica.pl
Złote i Diamentowe Gody

To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się w poniedziałek, 2 października, w Restauracji „Podkowa” w Łobżenicy.

                W trakcie spotkania wręczone zostały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństw z terenu Gminy Łobżenica. Rocznice Ślubu to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to wiele lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego.

                Uroczystego aktu dekoracji dokonał Burmistrz Łobżenicy Piotr Łosoś oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Łobżenicy Antoni Kapeja. Burmistrz Łobżenicy skierował do dostojnych Jubilatów słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie. Jubilaci otrzymali również pamiątkowe listy gratulacyjne, kwiaty i okolicznościowe upominki.

                Diamentowy Jubileusz 60-tej rocznicy ślubu obchodzili Helena i Edmund Smurawscy, Zofia i Bogdan Radowscy oraz Maria i Alojzy Deja.

                W tym roku swoje Złote Jubileusze 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego świętowali: Danuta i Zygmunt Konek, Halina i Edmund Dola, Wanda i Zygmunt Biliccy, Elżbieta i Eugeniusz Wodzińscy, Wiesława i Henryk Radtka oraz Halina i Sylwester Kowalscy.

                Wszystkim parom, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych jubileuszy, nieustającej miłości i radości na wspólne dni.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama