Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Otwarcie EKOPRACOWNI

Dzięki dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, w Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie, powstała nowoczesna ekopracownia.
Otwarcie EKOPRACOWNI

W ramach zrealizowanego zadania wykonany został remont sali, która pełni funkcję klasy biologiczno – chemicznej. W ramach przeprowadzonych prac remontowych miały miejsce: malowanie, modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej oraz montaż rolet zaciemniających oraz tablicy magnetycznej i korkowej.

Ponadto zakupiono nowe zestawy krzeseł oraz ławek dla uczniów, a także krzesło dla nauczyciela. Ekopracownię wyposażono również w regał, szafkę mobilną, która pełnił funkcję stołu demonstracyjnego. Zakupiono zlew dwukomorowy oraz kran z wyciąganą wylewką, który ułatwia mycie naczyń po zajęciach. Aby usprawnić pracę zakupiono również wózek 3 – półkowy, na którym przewożone są z zaplecza zestawy konstrukcyjne oraz szkło laboratoryjne. 

Zakupiono także nową szafę na odczynniki, szkło laboratoryjne i zestawy uczniowskie do pracy w małej skali wraz z odczynnikami.

Dla ułatwienia poznania i zrozumienia nowych zagadnień, ekopracownię wyposażono w pomoce dydaktyczne, m.in. atlasy geograficzne, zestaw do nauki bilogii, model, szkieletu, modele porównawcze komórek, modele odnawialnych źródeł energii, stację pogody oraz zestawy do badania gleby, wody i powietrza. Dla uczniów młodszych kupiono ekologiczne koło wiedzy, zestaw Smart Bee oraz lampę uv.

Sala została wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, tj. monitor interaktywny i skaner 3d oraz kupiono materiały papiernicze i biurowe, które są wykorzystywane podczas prowadzonych zajęć.

W ramach realizacji zadania zakupiono także apteczkę naścienną, panele akustyczne z nadrukiem oraz tablicę informacyjną.

Wartość zrealizowanego zadania: 83 390,00 zł.

Dofinansowanie WFOŚiGW w Poznaniu: 74 990,00 zł.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama