Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Złote Pary

TRZCIANKA Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Złote Pary

50-te rocznice ślubu świętowały pary z gminy Trzcianka. W tej wyjątkowej chwili towarzyszyli im najbliżsi. 

Państwo Grażyna i Andrzej Pochylscy. Z tej wyjątkowej okazji „złota para” wraz ze swoimi najbliższymi przybyła do trzcianeckiego Ratusza. Jak na rangę tak ważnej rocznicy przystało, w spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski, który w swoim przemówieniu podkreślił, że Państwo Pochylscy mogą być wzorem do naśladowania dla młodych małżeństw. Następnie wręczył jubilatom medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. 

50-tą rocznicę ślubu świętowali także państwo Teresa i Andrzej Czupryńscy. Z tej wyjątkowej okazji „złota para” wraz ze swoimi najbliższymi przybyła do trzcianeckiego Ratusza. W spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski, który w swoim przemówieniu podkreślił, że Państwo Czupryńscy mogą być wzorem do naśladowania dla młodych małżeństw. Następnie wręczył jubilatom medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. 

W sali Urzędu Stanu Cywilnego odbyła się również uroczystość jubileuszowa z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Henryki i Jerzego Piaseckich. Uroczystego aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” dokonał Burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski wraz z udziałem kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Renatą Banasiak. Oprócz medali Jubilaci otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne oraz bukiety kwiatów.

Wszystkim parom serdeczne gratulacje złożyła również kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Renata Banasiak, która wręczyła małżonkom piękny bukiet kwiatów. Przybyli goście przekazali mnóstwo ciepłych i płynących prosto z serca życzeń.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama