Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Trzcianeckie usługi społeczne

W Centrum Integracji Społecznej w Trzciance odbyła się konferencja pn. „Dotychczasowe i nowe usługi społeczne w Trzciance”, zorganizowana przez dyrektor Centrum Usług Społecznych w Trzciance Ewę Januszkiewicz-Goroszkin oraz burmistrza Trzcianki Krzysztofa W. Jaworskiego.
Trzcianeckie usługi społeczne

Wydarzenie to miało na celu podsumowanie zakończonego projektu pt. „Czas na CUS – utworzenie Centrum Usług Społecznych w Trzciance”, który był realizowany w latach 2020-2023, jak również inaugurację projektu pn. „Dostarczanie wysokiej jakości usług społecznych dla mieszkańców gminy Trzcianka, poprzez rozwój Centrum Usług Społecznych” planowanego na lata 2024-2027.

Gośćmi przybyłymi na konferencję byli m.in. Paulina Stochniałek - Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Grzegorz Grygiel dyrektor Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, Maciej Patulak starszy specjalista ds. współpracy regionalnej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu, dyrektorzy i pracownicy lokalnych ośrodków opieki społecznej i CUS-ów, dyrektorzy placówek edukacyjnych, radni Rady Miejskiej Trzcianki, sołtysi oraz mieszkańcy Trzcianki.

Podczas konferencji, którą poprowadziła Paulina Czarnecka z Centrum Usług Społecznych, głos zabrali m.in.: Bartosz Sokulski ze Stowarzyszenia Ludzi Kreatywnych „Pokrzywa” i koordynator projektu "Czas na CUS - utworzenie Centrum Usług Społecznych w Trzciance", Karolina Boch-Bobik wiceprezes Fundacji Sołeckiej, Julita Bajraszewska-Sawicka kierownik Klubu Seniora, Iwona Kleina kierownik działu Dziennego Domu Opieki oraz Bartosz Zozula organizator społeczności lokalnej Centrum Usług Społecznych w Trzciance.

Po konferencji Krzysztof W. Jaworski wraz z Pauliną Stochniałek oraz przedstawicielkami Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzciance odwiedzili mural przy ul. Chopina, dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

(dc)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama