Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Bal na szczytny cel

Ta impreza ma już swoją tradycję. Tym razem goście po raz szósty wsparli chodzieską fundację „Ukryte Marzenia”. Dzięki sprzedaży biletów oraz licytacjom, na konto organizacji przekazano w ostatni piątek 6120 zł i 40 euro.
Bal na szczytny cel

Kwotę zebrano podczas balu, który 28 stycznia odbył się w restauracji „Komfort” w Margoninie Wśród gości tegorocznego balu znaleźli się przyjaciele z partnerskiego powiatu Lippe, w tym starosta Axel Lehmann. Za hojność i otwarte serca wszystkim gościom dziękowali starosta Julian Hermaszczuk, wicestarosta Mirosław Juraszek oraz przedstawiciele fundacji Ukryte Marzenia - Małgorzata Urszulak i Patryk Strzępka. W dowód uznania wszystkim obecnym wręczono certyfikaty dobroczynności.

Zabawę poprowadził zespół Druga Strefa, atrakcją był też występ kapeli JanBoys. Poza zyskami ze sprzedaży biletów, uzyskaną kwotę uzupełnił zysk z licytacji oraz loteria fantowa.

W piątek nastąpiło oficjalne przekazanie pieniędzy na ręce zarządu fundacji Ukryte Marzenia. Tym razem zbiórka została przeznaczona dla chodzieskiej fundacji, wspierającej ciężko chore osoby w walce o ich zdrowie i życie. – Po raz kolejny mieszkańcy powiatu chodzieskiego pokazali, że potrafią działać w imię dobra – powiedział starosta Julian Hermaszczuk. – Jeszcze raz dziękuję wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i tym samym wsparli szczytny cel. Dziękuję też każdej osobie, która w jakikolwiek sposób przyczyniła się do organizacji balu.

Organizowane pod patronatem starosty chodzieskiego bale dobroczynne pozwoliły przekazać na ręce lokalnych organizacji już prawie 40 tys. zł. Warto dodać, że wydarzenia te w całości finansowane są dzięki sprzedaży biletów i nie angażują środków publicznych.

pik



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama