Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Urzędniczka z pasją, która tańczy na szczycie!

BIAŁOŚLIWIE Emilia Gryszpińska, na co dzień pracująca w Referacie Finansowo-Budżetowym w Urzędzie Gminy w Białośliwiu, udowadnia, że życie zawodowe można łączyć z realizacją swoich pasji.
Urzędniczka z pasją, która tańczy na szczycie!

Niedawno zdobyła tytuł Mistrzyni Polski WADF (World Artistic Dance Federation) w kombinacji trzech tańców solo w kategorii Masters: cha-cha, rumba i jive. To osiągnięcie nie tylko podkreśla jej talent, ale także determinację i zaangażowanie w rozwijanie swojej pasji.

Emilia nie poprzestała na jednym sukcesie. Podczas prestiżowej Ligi Tanecznej w Piasecznie zdobyła aż cztery medale: Złoto w rumbie, Srebro w jive i cha-chy,Brąz w sambie.

Jej sukcesy to efekt lat ciężkiej pracy, poświęcenia i miłości do tańca. Taniec dla Emilii to coś więcej niż hobby – to sposób na wyrażenie siebie, odskocznia od codziennych obowiązków oraz źródło nieustającej radości.

Choć na co dzień Emilia zajmuje się finansami gminy, jej serce bije w rytmie latynoskich melodii. Po godzinach pracy wkłada taneczne buty i przenosi się na parkiet, gdzie w pełni realizuje swoją pasję. Jak sama przyznaje, taniec daje jej nie tylko satysfakcję, ale również energię i motywację do działania.

Jej osiągnięcia to także inspiracja dla lokalnej społeczności. Emilia pokazuje, że niezależnie od obowiązków zawodowych, warto znaleźć czas na rozwijanie swoich zainteresowań i dążyć do realizacji marzeń. Jej sukcesy na arenie tanecznej są dowodem na to, że pasja i ciężka praca mogą prowadzić na szczyt.

Władze Gminy Białośliwie oraz mieszkańcy z dumą gratulują Emilii zdobytych tytułów i medali. Jej osiągnięcia są nie tylko powodem do radości, ale także motywacją dla innych, by nie rezygnować z własnych pasji.

Emilia Gryszpińska to przykład osoby, która potrafi łączyć życie zawodowe z artystycznym. Jej sukcesy taneczne to nie tylko osobiste osiągnięcia, ale również dowód na to, że w każdym z nas drzemie potencjał do realizacji wielkich rzeczy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na parkiecie!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama