Będzie remont Kasztanowej i Wąskiej

  • 14.03.2018, 11:23 (aktualizacja 14.03.2018, 11:33)
  • Anna Czapla-Furtacz
Będzie remont Kasztanowej i Wąskiej
W Osieku nad Notecią odbyło się coroczne zebranie sołeckie. Przybyłych mieszkańców oraz zaproszonych gości powitała sołtys Ewa Pawlaczyk. W spotkaniu uczestniczyła burmistrz Bogusława Jagodzińska, zastępca burmistrza Tadeusz Perliński, starosta Eligiusz Komarowski i radna powiatowa Iwona Schulz. Nie zabrakło pracowników Urzędu Miejskiego i kierowników jednostek gminnych.

W pierwszej części zebrania burmistrz Bogusława Jagodzińska dokonała przybliżenia i podsumowania zadań, które w latach 2015-2017 zostały zrealizowane na terenie sołectwa. Wśród nich były zarówno mniejsze, ale jakże ważne dla mieszkańców zadania zrealizowane w ramach funduszu sołeckiego, ale w zestawieniu nie zabrakło wielu większych zadań inwestycyjnych, takich jak budowy dróg, ulic i chodników.

Podczas spotkania mieszkańcy poruszali sprawy bieżące, dotyczące m.in.: planowanej na bieżący rok przebudowy nawierzchni ulicy Kasztanowej i Wąskiej oraz zbliżającej się wielkimi krokami przebudowy drogi wojewódzkiej przebiegającej przez Osiek nad Notecią.

(es), UM

 

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe