„Szydercy” - odcinek 15.

  • 29.03.2018, 11:00 (aktualizacja 29.03.2018 11:05)
  • Marek Barabasz
szydercy_odc_15.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Padlinowo
Padlinowo 20.03.2019, 23:00
Program Szydercy padł!
Klub AA
Klub AA 22.02.2019, 18:29
Wydaje mi się, na podstawie wieloletnich obserwacji opojow, ochlapusow o pijanic, ze Mariusz nieopatrznie dopuścił do kaca o w tym stanie dywaguje w tej szopce.
ZG FC "Milena"
ZG FC "Milena" 23.02.2019, 11:05
Niewątpliwie, pan Mariusz na samym początku odcinka wygląda na cierpiącego, skacowanego, albo po jakichś innych środkach psychoaktywnych w nadmiarze. Przykładowo mogłoby to być samopoczucie po spożyciu dymku z okwiatu cannabis sativa, czyli Marychy, której liściem proponował niejaki Szalbierz, aby przykrył się Lemanowicz dla ochrony przed upałem.
Oczywiście nam zwisa i powiewa, czy ten szopkarz chla, czy ćpa albo daje sobie w żyłę. Każde pokolenie ma swój czas.
osservatore pilano
osservatore pilano 23.02.2019, 11:40
Faktycznie w 777 sekundzie widać ból istnienia.
łoś
łoś 23.02.2019, 11:17
...ale nie każde pokolenie stać na proszek do prania albo chociaż na mydło "Biały Jeleń".
kac gigant
kac gigant 23.02.2019, 10:43
Nie ma gorszej nędzy, jak nie ma pieniędzy. Konieczne ciaćki na piwo można zarobić sprzedając puszki po piwie i zakupić czteropak.
Quasimodo
Quasimodo 29.10.2018, 22:17
Ten po lewej może się pochwalić, że ma dwie pary butów. Chyba, że pożyczył od zięcia za pół litra.
Ciekawe, jaki błąd w genotypie jest odpowiedzialny za szpetotę facjaty tego po lewej? Tu nie pomoże ani rozciąganie w poziomie ani w pionie. Szpetota jest skutkiem tego, że pan Bóg w tym momencie zrobił kupę i poleciało do Białośliwia, chlapło i zawaniało.
Akuszerka
Akuszerka 17.03.2019, 09:13
Ale Szalbierz urodził się w Wyrzysku!
Bara - bara
Bara - bara 17.03.2019, 09:52
Chodzi o miejsce kopulacji. Na przykład dyskoteka, kibel w remizie, jeśli w Białosliwiu jest remiza. Mogą być krzaki za kościołem gdzie gdaczą kury.
święty spokój
święty spokój 17.03.2019, 18:37
Z doniesień roku 2005 lub 2006 wiadomo, że były wątpliwości co do autorstwa wybitnej postaci wiejskiego grajdołu medialnego. Ryszard indagował Irenę, czy w okolicach przełomu lat 1961 - 1962 były jakieś kopulacje z udziałem Ireny, ale bez udziału Ryszarda.
Miłość niejedno ma imię i niekoniecznie to imię musi brzmieć: Ryszard. Zaprzeczenia swoją drogą a należałoby zbadać profil de en a.
Papkin pilski
Papkin pilski 22.04.2018, 22:14
Jak zwykle brakuje odwagi aby napisać coś jasno, bez ucieczki jeszcze przed gonitwą.
Kk
Kk 16.04.2018, 20:33
Kupa
taśmy wstydu
taśmy wstydu 14.04.2018, 07:29
https://www.youtube.com/watch?…
synowiec
synowiec 5.04.2018, 09:04
Tato Januszu, wiatraczek mi nawalił. Ja gore!
edukator
edukator 13.04.2018, 14:23
Gor sobie aż zgorzejesz do cna. Trochę wzrośnie temperatura otoczenia, trochę popiołu, reszta syf.
Synowiec nie może się zwracać do nikogo "tato", bo z definicji synowiec znaczy: bratanek. Chyba, że zwraca się do ojca, ale wtedy jest synem.
Randap
Randap 28.04.2018, 10:00
Dobrze "edukator". Bractwo i głupotę trzeba tępić.
errata
errata 28.04.2018, 10:14
powinno być: buractwo.
buhahaha
buhahaha 29.04.2018, 22:12
ty, leman, to się zdecyduj co piszesz
Komandos
Komandos 30.05.2018, 17:31
Errare humanum est. Dlatego wniesiono poprawkę.
Jotel
Jotel 29.03.2018, 19:31
Ja trochę z innej beczki: co zrobić ma ojciec, jak mu syna wali facet?
sposoby
sposoby 18.03.2019, 14:02
Można wziąć (Stefaniak, adwokat z Chodzieży pisze: wziąść) dechę od Komorowskiego i raz w duupę, raz w łeb.
krótka piłka
krótka piłka 13.04.2018, 14:24
Ja bym strzelał.
Polak
Polak 19.03.2019, 18:52
Podobno ostatnio strzelają w Utrechcie Holandia. Ale nie doleci do Polski. Zresztą Holendrzy mają zrypaną psychikę, co widać po Timmermansie. To prawdopodobnie wynika z tego, że żyją w ciągłym stanie depresji, bo żyją w depresji geograficznej spowodowanej wydzieraniem morzu jego naturalnego terenu. To się wiąże z zagrożeniem, że kiedyś może się to zawalić i utopić część populacji. Dlatego są szaleni od strachu i bezczelności wydzierania morzu tego, co jego.
lubiejący wszystkich
lubiejący wszystkich 20.03.2019, 22:50
To możliwe. Timmermans chce się przytulić do Polski na wypadek wpadki i potopu. Z tym, że jest problem, bo jak pożar zniszczył Górną Grupę, to gdzie go dać?
prognostyk
prognostyk 20.03.2019, 22:58
Podobno w sierpniu otwierają w Pile hospicjum dla terminalnych.
Ukrainiec z Młyna
Ukrainiec z Młyna 30.03.2018, 01:16
Wysłać do Łodzi, wkrecić w dragi potem do Włoch a potem do USA. Tam niech mu Turas w dupę sra.
Mariusz Ss.
Mariusz Ss. 19.03.2019, 19:01
Trudno komuś na*** w duupę, chyba, że ktoś z Białośliwia da radę. Wiadomo, że pewien tata na saksach jest cery oliwkowej i stąd przypuszczenie możliwości posiadania wielkiego zaganiacza typu tureckiego, który by dał upchać parę kilogramów góówwna. Wtedy tak.
Jacek Kwiatkowski
Jacek Kwiatkowski 29.03.2018, 17:36
XYz
Człowieku o pseudonimie.
Jak na dziś i zawsze będę robił to co ja uznam za stosowne. Żadnym kandydatem jeszcze nie jestem. Ruch Narodowy to nie kaprys a potrzeba ratowania wartości, między innymi w Pile, przez partię PO, wyłącznie z nazwy obywatelskiej. Koniec z gwarantowanym rozwojem dla wybranych firm i osób
mydełko Fa
mydełko Fa 29.03.2018, 13:29
Mariusz, faktycznie!!!
Vizir i fairy
Vizir i fairy 3.04.2018, 09:58
Nietypowa poza tego w okularach wskazuje jak systematycznie można zapuścić brudem typowe dżinsy
Praczka
Praczka 30.05.2018, 17:03
Dżinsy, to są spodnie robocze dla roboli, nie wymagają częstego prania. Raz na rok, to i tak za dużo. Pranie dżinsów barwionych indygiem jest niekorzystne, bo indygo puszcza kolor i może podfarbować gacie mamusi albo cyckonsz teściowej. Dlatego należy pochwalić Szydercę za troskę o kolorystykę ciuchów rodziny pranych w jednej balii.
Janina Ipohorska
Janina Ipohorska 18.04.2018, 19:41
Pozy uznane za nietypowe niczego nie dowodzą, a szczególnie braku kultury. Brak kultury jest i nie musi być demonstrowany specjalnymi zachowaniami. Co jest, widać bez nadzwyczajnych starań.
pług siedmioskibowy
pług siedmioskibowy 18.04.2018, 19:33
Budowa anatomiczna a szczególnie obfitość dałaby Biedroniowi wielkie pole do zaorania. Skiba odpada ze swoją skibą a la Buzek.
korkula
korkula 3.04.2018, 11:49
Janusz to debil
Mariusz nieznany
Mariusz nieznany 30.05.2018, 17:22
O ile Janusz jest debil, to Mariusz imbecyl.
Kameleon 1234567890
Kameleon 1234567890 18.04.2018, 11:13
według testu debil ma 55-60 IQ. To jest wynik dwucyfrowy. U redaktora, autora "Kameleon 2005" IQ jest jednocyfrowe.
IVXLCDM
IVXLCDM 11.05.2018, 11:15
ale w rzymskim systemie może mieć cyfra wartość 1000.
bolimuszka
bolimuszka 13.04.2018, 23:25
O ile się orientuję, to ten z zapuszczonymi dżinsami ma inne bachory jakoś tak na M. I rozwój ich dociąga do taty, IQ<10.
***hula
***hula 14.04.2018, 07:29
pewne jest, że twojego turas ruuucha, więc od tyłu na portki zawsze coś wycieknie
Vizir
Vizir 14.04.2018, 22:29
Są to oczywiście portki szydercy z 15 wydania.
srracchula
srracchula 15.04.2018, 07:52
pewne jest, że twojego turas ruuucha, więc od tyłu na portki zawsze coś wycieknie
miara długości
miara długości 18.04.2018, 12:37
Przy założeniu, że facet ruchany przez turasa mieszka w Nowym Yorku, musimy przyjąć taką prawdę, że ruchacz musiałby mieć c h u j a o długości 3600 kilometrów i paręnaście centymetrów, albowiem mieszka on od pięciu lat w Las Vegas.
Krystyna Powieczka
Krystyna Powieczka 20.04.2018, 14:57
ma, ma, ma! a u mojego to tylko bebech
nieznany
nieznany 18.04.2018, 12:42
Dobre....
pralka Frania
pralka Frania 29.03.2018, 13:24
Spodnie trzeba czasem uprać.
wspomnienie
wspomnienie 20.04.2018, 13:10
Zygiert Janina 2008-11-08 22:27:00
"Mariuszowi nie dorastasz od pięt!!!" antypisior, któremu jak widać nie staje również umiejętności różnicowania przyimków. A nasuwa się natychmiast "... dorastasz do pięt..." Ale dla antypisior'a wsio rawno, czy "od", czy "do".
Od pięt Mariusza może co najwyżej ulatniać się swąd, czy smród, mogą odpadać płaty złuszczonego naskórka, mogą odrywać się skarpety połamane, a do nich może łasić się pies i wylizywać spomiędzy palców ulubione spękania drożdżakowe.
dzienniknowy.pl
jan
jan 20.04.2018, 14:55
lemanowic, ale z ciebie obrzydliwa stara świnia, tfu staruchu. Zasrywasz ten portal
wiadro wapna
wiadro wapna 20.04.2018, 18:37
...bo ten portal, to skrzyżowanie latryny z szambem.
.
. 20.04.2018, 20:29
dzięki tobie, oblechu
impresjonizm majtkowy
impresjonizm majtkowy 5.04.2018, 00:25
U tego po prawo nie widać, bo czarne na czarnym.
Laska Marka
Laska Marka 22.04.2018, 11:57
Ale może mieć czyste!
kurnik
kurnik 29.03.2018, 13:07
Nareszcie faceci z jajem (wielkanocnym).

Pozostałe