„Szydercy” - odcinek 18.

  • 04.05.2018, 10:03
  • Marek Barabasz
szydercy_odc_18.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (158)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Prawda boli
Prawda boli 13.09.2019, 12:32
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
LM
LM 13.09.2019, 10:06
Prawda boli 2 dni temu, 22:12 Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!

zięć serchan
zięć serchan 2 dni temu, 22:20 wieprzu lemanowic, niedługo zdechniesz, nawet nie wiesz ilu ludzi oddychnie po twoim hejtowaniu, podły bydlaku - totalne zero z lumpexu!

Wydaje mi się, że te cykliczne wpisy, to krzyk rozpaczy, frustracji i prostracji z braku inteligencji, wiedzy.
Kiedy na sztandarach posłannictwa dziennikarskiego niesie się wartości takie, jak niewiedza i niepamięć, czego oczekiwać?
prawda boli
prawda boli 12.09.2019, 19:01
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
Prawda boli
Prawda boli 11.09.2019, 22:12
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
zięć serchan
zięć serchan 11.09.2019, 22:20
wieprzu lemanowic, niedługo zdechniesz, nawet nie wiesz ilu ludzi oddychnie po twoim hejtowaniu, podły bydlaku - totalne zero z lumpexu!
kilka słów
kilka słów 13.09.2019, 10:00
Wieprze nie zdychają, są zabijane na mięso. Idź z tym problemem do europosłanki Spurek.
Poza tym jest w tej wypowiedzi błąd rzeczowy polegający na tym, że wieprz nie jest bydłem a trzodą.

Ludzie , którzy mają trudności z oddychaniem i z myśleniem, mają szansę na komfort życiowy po podłączeniu się do koncentratora tlenu. Można założyć hipotezę, że "oddychnie" wtedy co najmniej 12 mieszkańców chawiry przy 4 Stycznia plus koledzy i koleżanki bachorów głównego lokatora, redakcje: Faktypilskie.pl, dzienniknowy.pl z Barabaszem na czele, PilskaTV z Ceranowskim, Ojciec Chrzestny z Łukowa, Śmiłowa, Koziegłów, przewodniczący Rady Przedstawicieli Pracowników śmiłowskiej smrodosytni, 1726 aktywistów podpisanych na terrorystycznej liście przeciwko nadaniu odznaczeń dwóm obywatelkom, a przekazanej staroście Mantajowi przez biznesmena - emeryta -senatora 18 lipca 2011. Podobno ta lista była hołdem dla małżonki biznesmena - senatora - emeryta w 60-rocznicę jej urodzin. Takie są radości w przypadku starości.
dodatek nadzwyczajny
dodatek nadzwyczajny 11.09.2019, 23:49
Podobno 74-letni jonas lemanowic słyszał, że białośliwiański kumpel od strzykawki z alkaloidem fenantrenowym nie tylko pomaga wejść na haj, ale też jako kumpel zwany pieszczotliwie kotem, kotkiem, kotusiem, odwraca się wydatnym eko - zadem aby Mucij Salbier zagonił mu parówę o rozmiarach kolby kukurydzy wyprodukowanej z nasionami w kolorach tęczy. To dla zamanifestowania wspólnoty odbytowo-kutaśnej z całym zbiorowiskiem gejów, pedałów, sodomitów, lesb, trybad, i innych cudaków o niedookreślonym genderze.
akcja Hiacynt III
akcja Hiacynt III 11.09.2019, 12:13
W tej wsi na peryferiach jest ogrom dewiantów, zboków, krótko mówiąc, zmarnowanego deena.
prawda boli
prawda boli 10.09.2019, 18:36
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
oficer prowadzący.
oficer prowadzący. 11.09.2019, 20:50
Ormo czuwa, zniesiono z tekstu jedno przeczenie. To świadczy o wtórnej inteligencji postalkoholowej i czujności rewolucyjnej pomiotów ormowszczyzny białośliwiańskiej.
rejestr agentury wiejskiej
rejestr agentury wiejskiej 11.09.2019, 20:54
O ile mowa o ormowszczyźnie białośliwiańskiej, to istnieje prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że redaktor wydawca miejscowej ulotki jest beneficjentem postkomuny jako pomiot ormowca.
Monika
Monika 11.09.2019, 21:09
Czyli mówiąc delikatnie resortowe dziecko?
4 Stycznia
4 Stycznia 11.09.2019, 11:51
Podobno 74-letni jonas lemanowic słyszał, że białośliwiański kumpel od strzykawki z alkaloidem fenantrenowym nie tylko pomaga wejść na haj, ale też jako kumpel zwany pieszczotliwie kotem, kotkiem, kotusiem, odwraca się wydatnym eko - zadem aby Mucij Salbier zagonił mu parówę o rozmiarach kolby kukurydzy wyprodukowanej z nasionami w kolorach tęczy. To dla zamanifestowania wspólnoty odbytowo-kutaśnej z całym zbiorowiskiem gejów, pedałów, sodomitów, lesb, trybad, i innych cudaków o niedookreślonym genderze.
wódko, pozwól żyć
wódko, pozwól żyć 10.09.2019, 17:50
7:30 minut, czyli 1/4 czasu antenowego krotochwilanci poświęcili omówieniu problematyki kiełbasiano-wódczanego modelu spożycia w naszym kraju i to na imprezach oficjalnych. Szalbierz skłąniał się - co oczywiste - do większej tolerancji a Barabasz zachowywał mało zdecydowaną postawę rezerwy.
mimo naszego publicznego zaproszenia...
mimo naszego publicznego zaproszenia... 11.09.2019, 11:55
Jak zaprzeczyć, odciąć się, kiedy samemu się chla na zebraniu Kolegium Redakcyjnego półtora flaszki na łeb?
prawda boli
prawda boli 09.09.2019, 19:50
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
wódko, pozwól żyć
wódko, pozwól żyć 10.09.2019, 17:58
Odnajdujemy tu wielce pouczający motyw logiczny podwójnego przeczenia:... tej prawdy nie nie odwracał... . Cieszy, że imbecyle mogą się wznieść na wyżyny nauk ścisłych. Niestety, nie wszyscy dają radę cierpiąc z powodu takiego: 20 : 80 = 0,2.
congratulation
congratulation 10.09.2019, 18:00
Podobno Mariusz Szalbierz ma tak rewelacyjne osiągnięcia!
Gitarzysta
Gitarzysta 10.09.2019, 18:01
Znowu szyderstwa z Mariusza?
Mariusz
Mariusz 11.09.2019, 12:03
A ile to jest faktycznie?
Spirytusownia na Walki Młodych
Spirytusownia na Walki Młodych 11.09.2019, 21:21
Zakładam - może się mylę - że wynik Mariusza w obliczeniach rezultatu wyborczego Gowin kontra Tusk 20:80 = 0,2 jest stanem jego umysłu związanym z nieistnieniem w handlu flaszek z wódką o pojem,ności 0,25 litra, tak zwanych ćwiartek, za co odpowiedzialna jest Unia Europesjka. Wprowadziła obowiązek flaszek 0,2 litra tak zwanych dużych małpek (małpka to setka wódki zwana też Palikocianką). Dlatego u Mariusza nie istnieje coś takiego, jak 0,25 a tylko 0,2.
Le Man
Le Man 11.09.2019, 21:29
Oświadczam, że posiadam od roku 2003 oryginalną wódkę " polish vodka Krakus" w butelce 0,25 litra. Znak akcyzy: KS/BP/2 numer 134445612.
Ogłaszam licytację-plebiscyt, głównie dla Mariusza. Pewnie wygra, jak Lemanowicz w konkursie na Kameleon 2005.
Oferty składać na portalu faktypilskie.pl.
syndyk
syndyk 11.09.2019, 21:32
Cena wywoławcza musi być podana.
Hamlet
Hamlet 11.09.2019, 12:15
Oto jest pytanie.
wódko, pozwól żyć
wódko, pozwól żyć 11.09.2019, 12:31
Chlać albo nie chlać! Oto jest pytanie.
Prawda boli
Prawda boli 08.09.2019, 20:34
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
Anna
Anna 08.09.2019, 19:24
Wiele słyszałam - bom doświadczoną i lubiejącą tom robotę - nazewnictwa organu: ciulik, chuujj, kuttas, palant, faja, flet, zaganiacz, fajfus, fujara, fiut, pała, kapucyn, laga, lacha, wacek, kuśka, ale pisel?
KO - knock out
KO - knock out 08.09.2019, 19:51
Bo ponieważ chyba z pisu!
Anna
Anna 10.09.2019, 09:42
W takim bądź razie jak nazwać organ męski pana należącego do PO-KO?
zwis męski
zwis męski 10.09.2019, 17:53
POKOnany niemocą.
prawda boli
prawda boli 08.09.2019, 08:40
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
prawda boli
prawda boli 07.09.2019, 17:36
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
prawda boli, oj boli
prawda boli, oj boli 06.09.2019, 21:45
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
Białośliwie czeka
Białośliwie czeka 07.09.2019, 16:34
Była niegdyś informacja portalowa, że w Białośliwiu ma zostać powołana pod auspicjami miejscowego koncernu prasowego już istniejącego nowa formuła wydawnicza, a mianowicie periodyk "Chuuj w duupie" na okoliczność inicjatywy Mariusza Szalbierza organizacji marszu równości, czy też parady dumy gejowskiej w Pile 18 lipca 2014 roku. Celem miało być popularyzowanie stylu życia pedałów, trybad
Eufemia Znienacka Anna
Eufemia Znienacka Anna 11.09.2019, 17:00
Nie można było bardziej dostojnie: "Fallus in Anus". Znaczy to samo co "Chuuj w Duupie", ale jak brzmi!
Biuletyn: Prasa i wyżymaczka".
Biuletyn: Prasa i wyżymaczka". 07.09.2019, 16:52
Faktycznie, miała to być podpora prasowa dla innej inicjatywy wydawniczej. Mianowicie zainicjowano powołanie organu prasowego dla homoseksualnej części społeczeństwa gejowskiego. Miało się to ukazywać w czasie do 18 lipca 2014 roku. Ustalono tytuł: "Tłok czekoladowy".
pamięć absolutna
pamięć absolutna 07.09.2019, 17:57
W związku z tymi dwoma tytułami, jednym naturalistycznym, drugim eufemistycznym pan sędzia Maciej Płóciennik na sprawie, której przewodniczył w sądzie, musiał zająć stanowisko, który tytuł bardziej mu leży estetycznie. Wybrał „Tłok czekoladowy” wyrażając jednocześnie zniesmaczenie tytułem „Chuuj w duupie”, jakoby był on wstrętny. Faktycznie są o tym samym, tylko inaczej.
centymetr
centymetr 08.09.2019, 19:55
Bywa, że sędziowie nie dorośli.
Białośliwie czeka
Białośliwie czeka 07.09.2019, 16:29
czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa

czytaj: duupy................................. c h u j a.
LM
LM 06.09.2019, 21:46
znakomite!
Prawda boli
Prawda boli 05.09.2019, 18:15
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
LM
LM 06.09.2019, 20:22
Wieprze tyle nie żyją. Bo mają depresję odjajeczną. Po co żyć jak nie można prokreować? To jest też problem takich ludzi jak Biedroń, Śmiszek, Rabiej. Dlatego wieprze idą do rzeźni na rzeź.
Tak samo jest z lezbami, ale one nie są wieprzem i mogą przez pomyłkę zajść. Ale potem grozi im depresja postgravidi***ns. Bo emocjonalnie nie są przygotowane do macierzyństwa.
duupowaty cenzor
duupowaty cenzor 06.09.2019, 20:24
postgravidi c i p i e ns.
glosa do dziejów głupoty w Polsce
glosa do dziejów głupoty w Polsce 04.09.2019, 23:12
Po co zakrzykiwać pedalstwo? Ono jest z natury rzeczy skazane na bezpotomną śmierć.
Prawda boli
Prawda boli 04.09.2019, 22:07
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
bolesność prawdy
bolesność prawdy 05.09.2019, 11:56
Czy 18 sierpnia 2013 Szalbierz, Utkin, Cyranek, Figiel plus kamerzyści podglądacze, jako przestępcza grupa tajnych nagrywaczy filmowali podstępnie staruszków na kąpielisku "Plaża Ty i Ja" w Tucznie powiatu wałeckiego?
Czy byli oni pod wpływem narkotyków, o czym informowali plażowicze, że śmierdzą marychą ci opoje piwni? A to Utkin kupował piwo dla siebie i Szalbierza a Cyranek zdążył tylko cztery piwa i poleciał na rzyganko do kibla, bo mu się spieniło we flakach. Za piąte nie zapłacił i nie dostał paragonu. Utkin i Szalbierz dostali. Figiel nie chlał z tymi trzema. Pochłonął węgorza z frytkami i surówką. Paragon dostał. Bo na c h u j staruszkom paragony?
palacz praktyczny
palacz praktyczny 05.09.2019, 12:01
No, tak. Paragonem nie napali w piecu a papierowe wydanie faktypilskie.pl w postaci nieregularnej ulotki nadaje się na rozpałkę albo jako chłonny podkład do śledzi czy kurczaka ze spadów od Wielkiego Smrodatora.
rozliczenia z szefem
rozliczenia z szefem 05.09.2019, 12:13
Mimo to Krzychu chwycił z kosza na śmiecie garść paragonów!
konsument grillowy
konsument grillowy 05.09.2019, 12:10
Faktycznie, kurczaki ze spadów mają tak zwany szaro-zielony ślizg gnilny. Lud to wkrochmali i wypierdzi. A tymczasem, żeby donieść do chawiry na grilla smrodliwego, trzeba w coś zawinąć tak, żeby się nie wyślizgło! Nadaje się faktypilskie.pl, jak nic.
padalec
padalec 15.07.2019, 19:20
programszydercypadł
reptilia
reptilia 21.03.2019, 19:31
Program telewizyjny padł. Bo to padalce go robiły.

.
świr 73
świr 73 21.08.2018, 09:16
ooo - oblech leman zaczyna z sobą dyskutować :)
Gościu
Gościu 21.06.2018, 01:05
Ty głupi Lemanie
Gościu
Gościu 21.06.2018, 07:27
Przepraszam, pomyliłem się, to ja jestem głupi.
My z Gronem
My z Gronem 21.06.2018, 13:11
Można też oświadczyć: ty głupi farmazonie; ty głupi przestępco z czasów Piłata. Ale po co, głupi tego nie ogarnie, nie zajarzy. Oni potrzebują narąbać się flaszek zaćmiewających, żeby z autopsji opowiadać o dobrodziejstwach nałogów.

Pozostałe