Sukcesy młodych sportowców

  • 08.02.2019, 14:35
  • Janusz Justyna
Sukcesy młodych sportowców
Uczniowski Klub Sportowy UKS 6 Piła podsumował sezon 2018. A ten dla pilskich judoków był niezwykle udany, co zgodnie podkreślili zarówno prezes klubu Sławomir Janocha, jak i trener Tomasz Jopek..


Do najważniejszych osiągnięć zawodników w 2018 roku należały m.in. medale Mistrzostw Polski w kategoriach seniorów, młodzieżowców i juniorów. 
Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Gratulował im Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
Judo ma się u nas doskonale. Wasze sukcesy są tego najlepszym przykładem. Ale nie one są najważniejsze. Ważne żebyście trenowali, dążyli do celu - powiedział.
Powiat Pilski również wspiera tę dyscyplinę sportu. W ubiegłym roku tylko na szkolenie dzieci i młodzieży przekazał 14 tys. zł. 

Największe sukcesy zawodników UKS 6 w 2018 r. na naszej stronie: https://www.powiat.pila.pl/ak…/3403,judocy-podsumowali-sezon

Starostwo Piła

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe